افشین پیروانی:

فكر نمی كنم سپاهانی ها مدرك جدیدی داشته باشند

فكر نمی كنم سپاهانی ها مدرك جدیدی داشته باشند

به گزارش بازی فوتبال سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: تصورم این است كه سپاهان مدرك جدیدی برای دفاع در كمیته استیناف مربوط به بازی برگشت نداشته باشد.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، افشین پیروانی پیش از جلسه امروز كمیته استیناف فدراسیون فوتبال درباب دیدار برگشت پرسپولیس و سپاهان اظهار داشت: امروز آمده ایم تا بار دیگر از حق باشگاه دفاع نماییم. وقتی به اصفهان سفر كردیم و در آنجا مستقر شدیم نیت خودمان را برای برگزاری بازی نشان دادیم. هزینه هتل و هواپیما كردیم تا در نقش جهان با آنها بازی نماییم. مشخص است قصدی جز این نداشتیم.
سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینكه آیا كمیته استیناف رأی كمیته انضباطی را در خصوص پیروزی سه بر صفر پرسپولیس تأیید خواهد كرد، اضافه كرد: این را باید از مسئولان مربوطه بپرسید ولی فكر می كنم همه چیز مشخص است تا این رأی تأیید شود.
وی درباره اینكه گفته می شود مسئولان سپاهان مقرر است در نشست امروز مدارك جدیدی را عرضه كنند، اشاره كرد: فكر نمی كنم آنها چیز جدیدی برای ارائه به كمیته استیناف داشته باشند. اگر موردی بود در همان كمیته انضباطی بررسی می كردند.
پیروانی درباره زمان احتمالی برگزاری ادامه بازی های لیگ برتر اشاره كرد: ابتدا امیدوار هستیم سلامتی در جامعه برقرار باشد و سپس بتوان در سایه همین موضوع كه اولویت جامعه است فوتبال را برگزار نماییم.


منبع:

1399/02/04
14:02:38
5.0 / 5
2660
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری