آخر كار ساكت در فدراسیون فوتبال؟

آخر كار ساكت در فدراسیون فوتبال؟

به گزارش بازی فوتبال به سرمربی تیم ملی گفته شده از این به بعد مكاتبات و تماسهای خویش را از راه مهدی خراطی انجام بدهد.


به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا سایت ورزش سه نوشت: سال ها پس از حضور جدی محمدرضا ساكت در سمت مدیر مركز تیمهای ملی فوتبال ایران به نظر میرسد دوره این مدیر اصفهانی شاغل در فدراسیون فوتبال به پایان رسیده باشد. این خبری است كه در شروع سال كاری جدید در فدراسیون دهان به دهان میچرخد. ساكت هم اكنون در اصفهان است و چند روزی است به محل كار خود در مركز تیم های ملی رجوع نكرده اما به نظر می آید تصمیمات جدی در اینباره گرفته شده است.
خبری كه روی این مورد صحه میگذارد همان مسئله مكاتبات سرمربی تیم ملی با خراطی است و اینكه دیگر با محمدرضا ساكت در ارتباط نباشد.
ساكت مدیر سابق تیم فوتبال سپاهان است كه پس از جدایی از این تیم با حضور مهدی تاج در سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال به تهران نقل مكان كرد و در دوران نایب رییسی و ریاست مهدی تاج كنار او بود و حتی بعنوان سرپرست روی نیمكت تیم ملی فوتبال ایران نشست.
با تغییراتی كه در راس فدراسیون فوتبال اتفاق افتاده به نظر می آید دوره دگرگونی و تغییرات فرا رسیده باشد و آرام ارام نفرات جدیدی جایگزین چهره های سابق فدراسیون فوتبال بشوند. با این شرایط آینده كاری ساكت هم به بازگشت به پست مدیریت باشگاهی در فوتبال ایران خواهد بود.1399/01/31
11:47:53
5.0 / 5
3404
تگهای خبر: باشگاه , تیم , تیم ملی , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری