عیسی زاده با تكذیب خبرهای منتشر شده:

یك ریال پول هم به باشگاه صنعت نفت آبادان واریز نشده است

یك ریال پول هم به باشگاه صنعت نفت آبادان واریز نشده است

بازی فوتبال: خوزستان مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان می گوید هنوز یك ریال پول هم به این باشگاه نرسیده است كه بخواهند مطالبات بازیكنان را پرداخت كنند.


باشگاه صنعت نفت آبادان، در فصل نوزدهم بر خلاف عملكرد بی سابقه اش طی سال ها حضور در لیگ برتر، بی پولی سختی را تجربه كرده است تا جایی كه از این بابت، فشارها بر این باشگاه در ایام اخیر بیش از گذشته شده است.
به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، باشگاه صنعت نفت آبادان در فصل نوزدهم بر خلاف باشگاه فولاد و حتی هم نام نفتی خود یعنی نفت مسجدسلیمان نتوانسته شرایط مالی لازم را برای بازیكنان خود فراهم آورد و این مساله نیز بارها از طرف بازیكنان این تیم مورد انتقاد قرار گرفته است.
بااینكه در ایام اخیر حواشی اطراف این باشگاه بسیار بوده است و برخی در فضای مجازی و رسانه ها خبرهایی در خصوص این كه "مبلغ ۵۰ میلیارد ریال به حساب باشگاه صنعت نفت آبادان واریز شده و حتی عده ای مقابل درب این باشگاه صف گرفته اند تا بتوانند قسمتی از طلب خودرا دریافت كنند" را منتشر نمودند، اما مدیرعامل باشگاه نفت آبادان می گوید كه حقیقت چیز دیگری است.
از سویی دیگر نیز همیشه اراده پرداخت مطالبات بازیكنان و اعضای كادرفنی و بدهی ها، از جانب باشگاه صنعت نفت آبادان وجود داشته است و این باشگاه چشم خودرا روی حقوق بازیكنانی كه در سرما و گرما برای دل خوشی مردم این شهر بازی كرده اند، نبسته است. ولی آن چه خصوصاً در فصل اخیر فوتبال مانع از انجام تعهد بموقع این باشگاه شده، این است كه نفتی ها از طرف متولیان امر و مسئولان بالادستی خود، مورد حمایت مالی قرار نگرفته اند.
علی عیسی زاده، مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان در گفت و گو با ایسنا، با تكذیب این مطلب كه "مبلغ ۵۰ میلیارد ریال به حساب باشگاه صنعت نفت آبادان واریز شده و عده ای مقابل درب این باشگاه صف گرفته اند"، اظهاركرد: اصلا چنین موضوعی حقیقت ندارد. حتی یك ریال پول هم به حساب باشگاه وایز نشده و كسی هم درب باشگاه نیامده است. تعجب می كنم كه عده ای از خبرنگاران بر چه اساسی این گونه می نویسند.
وی بیان كرد: اگر پول به باشگاه برسد، هیچ كسی به اندازه منِ مدیرعامل كه شاهد كوشش های بازیكنانش بوده است، دوست ندارد كه هر چه سریع تر مطالبات بازیكنان پرداخت گردد. ما پیگیر هستیم تا این پول هر چه سریع تر به حساب باشگاه واریز شود.
منبع:

1399/01/30
22:34:44
5.0 / 5
2800
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تجربه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری