كمیته فوتسال به دنبال حریف تداركاتی برای تیم ملی

كمیته فوتسال به دنبال حریف تداركاتی برای تیم ملی

بازی فوتبال: تیم ملی فوتسال ایران كه باید مردادماه امسال در مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا شركت نماید به دنبال حریف تداركاتی مناسب می باشد.


به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، تیم ملی فوتسال ایران اردوی تداركاتی خود برای حضور در مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا را در اوایل بهمن ۹۸ استارت زد اما لغو بازی های قهرمانی آسیا به سبب شیوع بیماری كرونا موجب شد تا اردوهای تیم ملی هم تعطیل شود. در این مدت كمیته فوتسال رایزنی های زیادی كرد تا چند حریف تداركاتی مناسب برای تیم ملی پیدا كند اما برگزاری رویدادهای مهم فوتسالی در قاره های مختلف عملاً دست فدراسیون فوتبال و كمیته فوتسال را برای پیدا كردن حریف مناسب بست.
از سوی دیگر آرژانتینی ها نیز كه قرار بود فروردین ماه به ایران بیایند قبل از شیوع بیماری كرونا با پاسخ ندادن به نامه فدراسیون فوتبال در خصوص حضور در ایران برای انجام بازی دوستانه عملاً این بازی را لغو كردند. حالا در شرایطی كه اواسط مرداد ماه بعنوان زمان برگزاری مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا اعلام شده است، كمیته فوتسال با وجود تعطیلی بیشتر رقابت های ورزشی و تیم های فوتسال باید بار دیگر مذاكره با تیم ها برای پیدا كردن حریف تداركاتی را آغاز كند.
این در حالی است كه تیم های فوتسال هیچ برنامه ای برای مسابقات پیش روی خود ندارند و تنها تیم های آسیایی هستند كه باید مهیای حضور در مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا باشند. بنظر می رسد كرونا نیز عامل مهمی باشد تا كمیته فوتسال در پیدا كردن حریف تداركاتی درجه یك برای تیم ملی ناكام بماند و با وجود تعطیلی لیگ و زمان كافی برای آماده سازی تیم ملی، نبود حریف تداركاتی مناسب پاشنه آشیل این تیم برای حضور در مسابقات قهرمانی ۲۰۲۰ آسیا را در تركمنستان باشد.
منبع:

1399/01/23
13:52:21
5.0 / 5
3103
تگهای خبر: بازی , برنامه , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری