مدیرعامل جدید استقلال در اندیشه مرمت ساختمان باشگاه

مدیرعامل جدید استقلال در اندیشه مرمت ساختمان باشگاه

به گزارش بازی فوتبال مدیریت باشگاه استقلال بی تمایل نیست تا دستی به سر و گوش ساختمان این باشگاه كشیده و آنرا مرمت و بازسازی كند.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، ساختمان باشگاه استقلال واقع در یكی از خیابان های سعادت آباد از سال ۱۳۸۴ در اختیار آبی ها قرار گرفت و این باشگاه در آستانه پانزدهمین سال حضورش در این ساختمان قرار دارد.
ساكنین باشگاه استقلال در همه این سالها در آن رفت و آمد داشته و به جز اندكی آن هم به شكل جزیی، این ساختمان در ۱۵ سال قبل دستخوش بازسازی و مرمت نشده تا جایی كه ظاهر این ساختمان به شكلی زننده رنگ و رو رفته و داخل آن هم به شدت به بازسازی نیاز دارد.
احمد سعادتمند مدیرعامل جدید باشگاه استقلال بی میل نیست پس از عبور از بحران های مالی كه پیرامون این باشگاه را گرفته است، دستی هم به سر و گوش ساختمان كشیده و آنرا مورد مرمت و بازسازی قرار دهد. تا جایی كه این ساختمان به حداقل های شان باشگاهی كه خویش را پر افتخار ترین تیم ایرانی در آسیا می داند برسد.
در چند سال گذشته مدیران باشگاه بدون آنكه به وضعیت این ساختمان توجه داشته باشند تنها در آن مستقر بوده و امور روزمره خویش را سپری می كردند و هزینه ای بابت نگهداری ساختمان صورت نگرفته است.

1399/01/20
22:53:24
5.0 / 5
2968
تگهای خبر: باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری