پرسپولیس به كارگزارش اعلام نمود:

منابع درآمدی را مشخص كنید

منابع درآمدی را مشخص كنید

به گزارش بازی فوتبال مدیران باشگاه پرسپولیس به كارگزار خود اعلام نموده اند ضمن برگزاری جلسه ای، درباره منابع درآمدی بحث و تبادل نظر شود.


به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، در زمان مدیرعاملی محمد حسن انصاری فرد در پرسپولیس این باشگاه با پیگیری های معاون اقتصادی اش، با شركت داده آتیه پرداز بعنوان كارگزار قرارداد همكاری امضا كار تا این شركت با استفاده از برند «پرسپولیس» به درآمدزایی بپردازد و مشكلات مالی باشگاه پرسپولیس را برطرف كند.
شركت كارگزار كه با سروصدای زیادی قرارداد همكاری خویش را امضا كرد، در عمل نتوانست مشكلات مالی پرسپولیس را برطرف كند و به همین خاطر این مسأله به نگرانی مدیران باشگاه انجامید. كارگزار باشگاه در شش ماه فعالیت خود فقط ۱۵میلیارد و ۵۰۰ میلیون به پرسپولیس پرداخت كرده و از آن جایی كه این پول بعنوان قرض در اختیار باشگاه قرار گرفته، بابت آن هم چك های ضمانت دریافت شده است.
پیش از این ایسنا در گزارشی از بندهای عجیب این قرارداد پرده برداشته است اما نكته دیگری كه در این قرارداد وجود دارد این است كه اگر هر شركتی قصد داشته باشد در چارچوب اسپانسری با پرسپولیس قرارداد همكاری امضا كند، شركت كارگزار باید بعنوان واسطه قرارداد عمل كند تا بعد از كسر ۲۰ درصد سهم خود، مابقی را به پرسپولیس بدهد. به همین خاطر عملا مدیران حال حاضر باشگاه اجازه مذاكره با شركت های مختلف را ندارند تا بتوانند در این اوضاع نابسامان مالی درآمدی را عاید باشگاه كنند. از سوی دیگر هم شركت كارگزار درآمدی برای باشگاه نداشته است.
در همین حال مدیران باشگاه پرسپولیس از شركت كارگزار رسما درخواست كرده اند تا با برگزاری جلسه ای راه های درآمدزایی باشگاه بررسی و برای اجرا اقداماتی صورت گیرد. از آن جایی كه رسول پناه بعنوان سرپرست جدید باشگاه می خواهد در هفته های آینده بخشی از مطالبات بازیكنان را بپردازد، باید درآمد خوبی را از راه شركت كارگزار نصیب باشگاه كند.1399/01/19
23:30:15
5.0 / 5
3066
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری