علیرضا بیرانوند:

روزهای سختی را سپری می نماییم

روزهای سختی را سپری می نماییم

به گزارش بازی فوتبال دروازه بان ملی پوش پرسپولیس اظهار داشت: روزهای سختی را پشت سر می گذاریم و در زندگی شخصی و حرفه ای خودمان هم نمی دانیم شب كه می خوابیم فردا چه اتفاقی منتظرمان است.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، علیرضا بیرانوند درباره تمرینات شخصی خود در ایام قرنطینه خانگی به علت شیوع كرونا اظهار داشت: اسم این را نمی گردد تمرین گذاشت. كاری هم نمی گردد كرد. مثل هر بازیكن حرفه ای دیگر یك گوشه خانه را به تمرینات محدود اختصاص داده ام. تمرین شكم، كشش و از این قبیل موارد. تردمیل هم داشته باشید می شود كمی كار هوازی انجام داد. من البته كار ذهنی هم انجام می دهم. بازی های قبلی در جام جهانی، لیگ برتر، لیگ قهرمانان و جام ملت ها را بازنگری و عملكرد خودم را هم ارزیابی می كنم تا ذهنم درگیر فوتبال بماند. فكر كنم یكی از بهترین كارهایی كه می توان در این ایام انجام داد، همین باشد. البته امیدوارم این وضعیت هرچه زودتر تمام شود.
دروازه بان پرسپولیس درباره عملكرد خود در سال ۱۳۹۸ اضافه كرد: اتفاق مهم برای من این بود كه یك سال دیگر را با پرسپولیس و هواداران بودم. ۴سال شد. البته تمام نشده است. در این مدت به افتخارها و موفقیت های زیادی رسیدم. چه در پرسپولیس و چه در تیم ملی.
وی درباره رفتن به آنتورب بلژیك و جدایی از پرسپولیس در انتها فصل اظهار داشت: امیدوارم پس از این جدایی كه اتفاق می افتد باردیگر یك روز به پرسپولیس برگردم. من با هواداران روزهای خیلی خوبی داشتم. با هم به خیلی افتخارات رسیدیم ولی امیدوارم روزی برگردم و شرایط پرسپولیس هم عالی باشد و سراغ همان قول و قرار برای قهرمانی آسیا برویم. این قول برای من تمام نشده است.
بیرانوند خاطرنشان كرد: بهترین خاطره ات سال جاری هم قهرمانی ها و پیروزی در دربی ها بود. سال ها بود كه پرسپولیس دبل نداشت و این دوره خیلی خوب این را كم داشت. دو دربی از سه دربی را هم بردیم كه خیلی خوب بود. بخصوص دربی یك سال قبل كه برای تكرار قهرمانی خیلی مهم بود.
دروازه بان پرسپولیس درباره قدرت بالای خود در مهار پنالتی اظهار داشت: برای گرفتن پنالتی مسائل زیادی دخیل است. تمركز، تمرین و این كه بدانی چه كار كنی. پس از پنالتی كریستین رونالدو در جام جهانی همه چیز جدی تر شد. نه فقط برای من. بسیاری از بازیكنان دوست داشتند و دارند كاری كه رونالدو نتوانست را انجام بدهند. طبیعی است كه این مسئله روی روحیه من هم تأثیر گذاشت. پیش از هر بازی تلاش می كنم پنالتی زن ها را بشناسم و ویدئوی پنالتی های آنها را ببینم. به شناختی از شخصیت و تكنیك آنها برسم. در جریان بازی هم آنها را زیر نظر دارم و بررسی می كنم. به صورت كلی اتفاق این است كه بیشتر روی خود بازیكن تمركز می كنم و تا حالا كه خوب جواب داده است.
بیرانوند درباره سرنوشت ادامه بازی های فصل جاری لیگ برتر و اینكه گفته می شود شاید بدون معرفی قهرمان، بازی ها خاتمه یابد اظهار داشت: پرسپولیس همین حالا هم بعنوان قهرمان فوتبال ایران شناخته می شود. برای سال جاری هم با ۱۰ امتیاز اختلاف در صدر هستیم. باید واقع بین باشیم. شرایط اصلا خوب نیست. با وضعیت سختی روبرو می باشیم. تا ۲۲ فروردین كه هیچ تیمی حق تمرین هم ندارد. فرض نماییم ۲۵ فروردین تمرین تیم ها شروع شود. یكم اردیبهشت كه نمی گردد بازی كرد. هیچ تیمی قبول نمی نماید.
دروازه بان پرسپولیس افزود: تعطیلی الان با تعطیلی های گذشته فرق می كند. آن زمان بازیكن می توانست آمادگی خودش را با تمرینات اختصاصی حفظ كند. الان شرایطش مهیا نیست. لیگ را بدون یك دوره آماده سازی آغاز نماییم با برنامه فشرده ای كه وجود خواهد داشت تیم ها فصل بعد را باید با تیمی پر از مصدومان آغاز كنند. با این اوصاف لیگ را باید در دهه سوم اردیبهشت شروع نماییم كه بازی ها را بیش از اندازه فشرده می كند و این هم سبب مصدومیت می شود. نظر شخصی من این است كه باید یك برنامه ریزی حرفه ای صورت گیرد و این اتفاق هم باید زودتر روی بدهد تا ما هم تكلیف خودمان را بدانیم. الان به منظور زندگی شخصی خودمان هم نمی توانیم هیچ برنامه ای بریزیم. شب كه می خوابیم نمی دانیم فردا چه خواهد شد.

1399/01/12
21:24:36
5.0 / 5
3070
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری