بازتاب اقدام خیرخواهانه طارمی در رسانه های پرتغالی

بازتاب اقدام خیرخواهانه طارمی در رسانه های پرتغالی

به گزارش بازی فوتبال اقدام خیرخواهانه مهدی طارمی در قبال هموطنان خود در راه شكست كرونا بازتاب گسترده ای در رسانه های پرتغالی داشته است.


به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، مهدی طارمی، مهاجم ایرانی تیم ریوآوه، در ایران كشور مادری خود فعالیتهایی را در راه مبارزه با كرونا شروع كرده است.
طارمی عنوان كرده است شرایط را در كشور خود كاملا زیرنظر دارد و با ایجاد كمپینی ۸۰ هزار ماسك را به بوشهر خواهد فرستاد. بوشهر شهری است كه طارمی در آن رشد یافته است و حالا این بازیكن كه در لیگ پرتغال بازی می كند به دنبال این است كه به كمك همشهری های خود بشتابد.
طارمی عنوان كرده است در این روزهایی كه فوتبال تعطیل می باشد و وی در خانه مانده است، اخبار ایران را دنبال می كند و تصمیم گرفته است كمپینی ایجاد كند تا به مردمی كه با كرونا مبارزه می كنند، كمك نماید. در نخستین اقدام ۸۰ هزار ماسك به بوشهر برده خواهد شد تا مردم ایران بتوانند از آنها استفاده كنند. در همین راستا او وعده داده تا یك ماه آینده هفته ای ۲۰ هزار ماسك بین مردم بوشهر توزیع كند.
رسانه هایی نظیر SAPO Sports، zerozero، و State Journal در كشور پرتغال ضمن اقدام تحسین برانگیز مهاجم تیم ملی فوتبال ایران، این خبر را بازتاب دادند.1399/01/09
00:00:48
5.0 / 5
3341
تگهای خبر: Sports , بازی , بازیكن , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری