حمیداوی:

كرونا تمام شود از پرسپولیس شكایت می نماییم

كرونا تمام شود از پرسپولیس شكایت می نماییم

به گزارش بازی فوتبال مالك شهرخودرو اظهار داشت: باشگاه پرسپولیس هنوز پول رضایتنامه یحیی گل محمدی را به شهرخودرو نداده است و بعد از تمام شدن قائله كرونا، از این تیم شكایت خواهیم كرد.فرهاد حمیداوی مالك باشگاه شهرخودرو در گفت و گو با ایسنا درباره تعطیلی لیگ و شرایط تیمش اظهار داشت: تمام بازیكنان و كادر فنی ما در قرنطینه هستند و به آنها سفارش كرده ایم در خانه بمانند و فقط برای كارهای ضروری از خانه بیرون بروند.

وی افزود: من فكر نمی كنم لیگ زودتر از ۱۵ اردیبهشت اجرا شود و كرونا همه را به دردسر انداخته است. متاسفانه جلسه ای هم برای این مساله برگزار نمی گردد كه البته این طبیعی است برای اینكه شاید اگر خود شما هم رئیس فدراسیون یا مسئول برگزاری سازمان لیگ بودید، با این سرعت افزایش مبتلایان به كرونا، از خانه خارج نمی شدید. در هر صورت من فكر می كنم لیگ امسال تعطیل شود و دیگر بازی برگزار نشود.

حمیداوی درباره تعیین قهرمان و سقوط كننده در صورت تعطیلی لیگ اظهار داشت: وقتی مقرر است لیگ تعطیل شود، همه چیز باید تعطیل شود. البته تعیین تیم های آسیایی به عهده فدراسیون است و آنها باید راهی برای این مساله پیدا كنند.

مالك شهرخودرو درباره كاهش قرارداد بازیكنان و كادرفنی در صورت تعطیلی لیگ نوزدهم اظهار داشت: ما باید صبر نماییم كه ببینیم چه می شود. الآن نمی گردد تصمیم گرفت و حتی باید با بازیكنان و كادر فنی هم صحبت كرد. نمی گردد سر خود تصمیم گرفت برای اینكه ما یك تیم هستیم و باید انسجام خودرا در هر حالتی حفظ نماییم.

حمیداوی درباره انتخابات فدراسیون فوتبال اظهار داشت: از نظر من هر چه زودتر اجرا شود بهتر است؛ حالا چه با تغییر اساسنامه یا با همان اساسنامه قبلی. دلیلش این است كه فدراسیون باید صاحب داشته باشد و یك رییسی باشد كه پیگیری كارها را بر عهده بگیرد. برای همین تغییر اساسنامه شما باید یك رئیس تعیین كنی تا آنرا اصلاح كند و تغییرات لازم را بدهد. فعلا جنگ قدرت ها در فوتبال حاكم است و انتخابات در حاشیه است اما فكر نمی كنم به این زودی ها رئیس فدراسیون مشخص شود. برای موفقیت فوتبال نیاز به دلسوزی است و هر قدرتی باید از خودگذشتگی كند و دلش به حال این فوتبال بسوزد تا ثمره آنرا ببینیم.

او درباره طلب شهرخودرو از پرسپولیس و پرداخت آن توسط سرخ های پایتخت اظهار داشت: یادم می آید جلسه ما با آنها یك روز پنج شنبه بود و به ما گفتند كه شنبه پولتان را می دهیم اما هنوز آن شنبه نیامده است! مطمئنا اگر كرونا برود و آقایان كمیته انضباطی بیایند، از پرسپولیس شكایت می نماییم. رسول پناه و نبی با من صحبت كردند و گفتند شنبه پول را می دهیم اما با گذشت چند هفته، فكر كنم هنوز برای آنها شنبه نشده است.

مالك شهرخودرو درباره پیگیری این باشگاه درباب پرونده محرومیت سرلك و جعفری اظهار داشت: كرونا همه جا را تعطیل كرده است. ما با باشگاه نساجی توافق كردیم اما كمیته استیناف تعطیلست و چند باری هم زنگ زدیم اما كسی پاسخگو نبود و جواب ما را ندادند. پس از اختتام قائله كرونا پیگیر آن می شویم.

منبع:

1399/01/09
18:44:46
5.0 / 5
3236
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری