۷ لیگ فوتبالی كه كرونا آنها را تعطیل نكرده است

۷ لیگ فوتبالی كه كرونا آنها را تعطیل نكرده است

به گزارش بازی فوتبال با وجود شیوع روزافزون كرونا در میان كشورهای جهان و به خطر درآمدن زنگ خطر توسط سازمان بهداشت جهانی، هنوز برخی از لیگ های فوتبال در بعضی از كشورهای جهان كه درگیر این ویروس هستند، ادامه دارند و تعطیل نشده اند.


به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا و به نقل از الخلیج ۳۶۵، شیوع كرونا در چین و پس از آن كشورهای اروپایی و آسیا و حتی آفریقا و قاره آمریكا سبب شد تا همه رقابت های ورزشی تحت تأثیر قرار بگیرند و لیگ های فوتبال تعطیل شوند.
سازمان بهداشت جهانی سرانجام قبول كرد كه برای كرونا از اصطلاح " وبای جهانی" استفاده نماید تا نشان دهد كه این ویروس بسیار خطرناك می باشد.
ویروس كرونا حدودا بیشتر كشورهای جهان را به خود مشغول كرده است. باوجود تعطیلی رقاب های ورزشی به خاطر كرونا، هنوز لیگ های برخی از كشورها برگزار می گردد.
فوتبال در هفت كشور در سراسر جهان هنوز به صورت طبیعی و با حضور هواداران ادامه دارد و لیگ های این كشورها تعطیل نشده است. این درحالی است كه در آنها هم ویروس كرونا دیده شده است.
این هفت لیگ عبارتند از لیگ تونس، لیگ سودان، لیگ روسیه، لیگ تركیه، لیگ پاكستان، لیگ آرژانتین و لیگ آفریقای جنوبی.1398/12/26
21:46:50
5.0 / 5
3656
تگهای خبر: بهداشت , فوتبال , لیگ , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری