ابراهیم شكوری:

در جریان سفر اروپایی تاج نیستم

در جریان سفر اروپایی تاج نیستم

بازی فوتبال: سرپرست دبیر كلی فدراسیون فوتبال به سفر اروپایی مهدی تاج و احتمال جلسه اش با نمایندگان فیفا واكنش نشان داد.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، ابراهیم شكوری درباره سفر اروپایی مهدی تاج رئیس پیشین فدراسیون فوتبال به اروپا كه شائبه دیدار با نمایندگان فیفا برای برگزاری انتخابات را به دنبال داشته است، اظهار داشت: در جریان نیستم آقای تاج برای این مساله به جایی رفته باشد. ایشان به خاطر سلامتی اش از جمع ما در فدراسیون جدا شده است.
سرپرست دبیر كلی فدراسیون فوتبال درباره جلسه روز گذشته نمایندگان AFC با كشورهای ایران، قطر و عراق برای برگزاری مسابقات انتخابی جام جهانی و لیگ قهرمانان آسیا اشاره كرد: تصمیم گیری در این مورد ظرف فردا و پس فردا قطعی می شود. پیش بینی ما این است كه مسابقات تیم ملی عقب می افتد. با صحبتهای اینفانتینو رئیس فیفا و جلسه نمایندگان فیفا و AFC پیش بینی این است كه مسابقات عقب می افتد ولی تا صورت جلسه برایمان ارسال نشود، چیزی قطعی نیست.
شكوری درباب اردوهای تیم ملی فوتبال هم تصریح كرد: اگر مسابقات فروردین باشد تیم ما باید تمرین كند و سرمربی تیم ملی هم برنامه هایش را عرضه كرده است. اگر بازی ها به تعویق بیافتد سرمربی تیم ملی تصمیم می گیرد تمرینات پیگیری بشود یا خیر. قرار بود اواخر اسفند تمرین شروع شود ولی منتظریم تا فردا یا پس فردا تصمیم نهایی گرفته شود.
سرپرست دبیر كلی فدراسیون فوتبال همین طور با اشاره به برخی از گمانه زنی ها در خصوص نیمه تمام ماندن مسابقات لیگ در این فصل، اشاره كرد: مسابقات فوتبال تا روز ۱۴ فروردین تعطیل شده است. بازی ها به شرطی كه بیماری از كشور خارج شده باشد از ۱۴ فروردین آغاز می شود. رقابت های لیگ اساسا برگزار می گردد و تمام می شود. اینكه می گویند مسابقات لیگ نیمه تمام می ماند واقعیت ندارد.


منبع:

1398/12/17
21:49:46
5.0 / 5
3245
تگهای خبر: بازی , برنامه , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری