اختصاصی مهر؛

جزئیات باور نكردنی قرارداد گابریل كالدرون با باشگاه پرسپولیس

جزئیات باور نكردنی قرارداد گابریل كالدرون با باشگاه پرسپولیس

به گزارش بازی فوتبال گابریل كالدرون در حالی خواستار دریافت نزدیك به ۵۰۰ هزار دلار از باشگاه پرسپولیس شده است كه بخشی از آن مربوط به غرامت است. پاداش بردن استقلال هم برای باشگاه گران تمام شده است.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، سرمربی آرژانتینی كوتاه مدت پرسپولیس كه در ابتدای فصل نوزدهم رقابت های لیگ برتر جانشین برانكو ایوانكوویچ شد تنها نزدیك به پنج ماه در این تیم دوام آورد تا نهایتاً در اول ژانویه تصمیم به فسخ قرارداد خود با سرخپوشان به علت اختلافات شدید با محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل باشگاه گرفت.
وی كه با حاشیه های فراوان جانشین برانكو در دوران مدیرعاملی ایرج عرب شده بود در حالی قرارداد ۸۵۰ هزار دلاری با پرسپولیس امضا كرد كه جزئیات این قرارداد در نوع خود جالب توجه است.
خبرنگار مهر كسب اطلاع كرد كالدرون تابحال ۳۰۰ هزار دلار از پرسپولیس دریافت كرد اما خواستار پرداخت قسط دوم قرارداد خود به همین اندازه تا انتهای ماه دسامبر سال ۲۰۱۹ بود. این در شرایطی است كه باشگاه پرسپولیس قادر به تأمین خواسته كالدرون نشد تا سرمربی آرژانتینی سرخ ها در نامه ای كه اول ژانویه ۲۰۲۰ میلادی به باشگاه پرسپولیس ارسال كرد قرارداد خویش را به صورت یك طرفه و با در نظر گرفتن تمامی حقوق مربوط به فصل جاری فسخ كرد.

طبق اسناد موجود، قرارداد گابریل كالدرون دارای بندهای مالی گوناگونی است كه رقم قرارداد این مربی را زیاد می كند. كالدرون بعد از جدایی از پرسپولیس طی شكایتی از این باشگاه كه به كمیته انضباطی فیفا داشته است خواستار دریافت ۳۰۰ هزار دلار از قسط دوم قرارداد همراه با غرامت ۱۲۵ الی ۲۵۰ هزار دلاری شده است. همینطور این مربی پاداش ۷ برد با پرسپولیس را به همراه پیروزی سرخ پوشان در بازی رفت دربی پایتخت كه روی نیمكت پرسپولیس می نشست را خواهان شده است.
یكی از مهمترین اختلافات انصاری فرد با كالدرون بر سر میزان پاداش دریافتی این مربی بابت هر برد بوده است. انصاریفرد كه بعد از ایرج عرب در مسند مدیرعاملی پرسپولیس می نشیند خواستار پرداخت ۸ میلیون تومان پاداش بابت هر برد به كالدرون می شود اما سرمربی وقت پرسپولیس زیر بار این مورد نمی رود و خواستار دریافت پاداش برد طبق توافق اولیه با هیات مدیره می شود.
هیات مدیره پرسپولیس در ابتدا نمی پذیرد اما فشار حداكثری كالدرون در تنور بازی های لیگ برتر سبب می شود تا آنها هم با عنایت به نتایج قابل قبولی كه با پرسپولیس می گرفت شروط را بپذیرند تا برای هر برد به كالدرون هزار و ۶۰۰ دلار اختصاص دهند. همینطور طبق مصوبه این اعضا، كالدرون پاداش ۱۰ هزار دلاری بابت برد مقابل استقلال دریافت می كرد.
مبالغی كه با دوران مربیگری برانكوایوانكوویچ به هیچ وجه قابل قیاس نیست برانكو هم كه از پرسپولیس بابت عدم دریافت مطالباتش به فیفا شكایت كرده است بابت هر برد با پرسپولیس مبلغ ۳ میلیون تومان دریافت می كرد.
باشگاه پرسپولیس در حالی لایحه دفاعی خویش را در مورد شكایت كالدرون به فیفا تنظیم می كند كه شواهد نشان داده است این باشگاه شانس كمی برای جلب نظر كمیته انضباطی فیفا در پرونده نزدیك به ۵۰۰ هزار دلاری كالدرون دارد.
قراردادی كه بندهای موجود در آن به ضرر پرسپولیس بوده است.

1398/12/15
19:28:21
5.0 / 5
3384
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری