اعتراض شهرخودرو به محرومیت بازیكنانش پیش از بازی با پرسپولیس

اعتراض شهرخودرو به محرومیت بازیكنانش پیش از بازی با پرسپولیس

به گزارش بازی فوتبال قائم مقام باشگاه شهرخودرو خراسان به حكم محرومیت دو بازیكن این تیم در آستانه دیدار با پرسپولیس انتقاد نمود.به گزارش بازی فوتبال به نقل از سایت باشگاه شهرخودرو، وحید علیپور در مورد حكم صادره ضد باشگاه به واسطه شكایت باشگاه نساجی مازندران اظهار نمود: واقعاً از شنیدن این خبر جا خوردیم و بهت زده ایم. بر مبنای چه متر و معیاری دوستان در فدراسیون فوتبال مبادرت به صدور چنین حكمی كردند؟ (بستن دو پنجره نقل و انتقالات شهرخودرو و محرومیت دو بازیكن این تیم)
قائم مقام باشگاه شهرخودرو اضافه كرد: درست در روزهایی كه یكی از چهار نماینده ایران هستیم، به بهانه اینكه در جلسه ای حاضر نشده ایم حكمی ضد ما صادر كرده اند كه نه تنها باوركردنی نیست، بلكه اصلاً سابقه ندارد چنین حكمی ضد باشگاهی، ولو مقصر صادر شود، چه برسد به شهرخودرو كه ابداً در این پرونده هیچ تقصیری ندارد.
علیپور افزود: در روزهایی كه بعنوان نماینده ایران در آسیا حضور داریم و كشورهای عربی مثل عربستان سعودی همه كار می كنند تا تیم های ایرانی را زمین بزنند و اجازه ندهند بازیهایمان در ایران برگزار شود، انتظار داشتیم در كشور خودمان حداقل چنین رفتاری را نبینیم تا نماینده كشورمان را نه تنها در آسیا بلكه در مسابقات داخلی به حاشیه ببرند و استرس ایجاد كنند.
قائم مقام باشگاه شهرخودرو اظهار داشت: می گویند چرا در نشست كمیته حضور نداشتید؟ دوستان اصلاً در جریان هستند كه ما یكی از چهار پرچمدار ایران در آسیا هستیم؟
علیپور خاطرنشان كرد: هر دو بازیكنی كه از نساجی به شهرخودرو در نیم فصل پیوستند، نامه فسخ دارند و به همین خاطر بوده كه در این مدت هم كارت بازی این بازیكنان توسط سازمان لیگ صادر گردیده است. حالا چطور امكان دارد چنین حكمی آن هم در شرایطی كه با جدی ترین رقیب مان در لیگ، چند روز دیگر بازی داریم صادر می شود؟
قائم مقام شهرخودرو تصریح كرد: در شرایط اقتصادی خاصی كه كشورمان قرار دارد، باید قدر زحمتكشانی مثل فرهاد حمیداوی كه با جدیت پای كار آمده و تمام تلاشش را برای موفقیت و زنده نگه داشتن فوتبال خطه خراسان به كار گرفته، دانست. اساسا به این حكم اعتراض می نماییم اما ناراحتی ما از این است كه چرا باید این دو بازیكن خوب خویش را در جدال مهم مقابل پرسپولیس به همراه نداشته باشیم؟


1398/12/07
11:34:38
5.0 / 5
3757
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری