سرپرست باشگاه تراكتور:

از محرومیت مسعود شجاعی شوكه شدیم

از محرومیت مسعود شجاعی شوكه شدیم

به گزارش بازی فوتبال سرپرست باشگاه تراكتور با تاكید بر این كه مسعود شجاعی كاری نكرده است كه سه جلسه محروم شود، اظهار داشت: رأی صادر شده ظلم در حق باشگاه تراكتور و هوادارانش است.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، میرمعصوم سهرابی در واكنش به محرومیت سه جلسه ای مسعود شجاعی كاپیتان تراكتور از جانب فدراسیون فوتبال اظهار داشت: در بازی تراكتور مقابل گل گهر سیرجان، داور بازی با سوت های خود و كارت های زرد مكرر، سبب برهم خوردن تمركز تیم شده بود. در یكی از صحنه ها، كمك داور بازی با تصمیمی عجیب، مانع تك به تك شدن مهاجم ما با دروازه بان حریف شد كه آقای شجاعی بعنوان كاپیتان تیم با كمك داور صحبت كرد، ولی بلافاصله با كارت قرمز جریمه شد!
وی افزود: ما بعد از بازی با گل گهر سیرجان، چندین مرحله در مورد داوری بازی و زمان حضور شجاعی در كمیته انضباطی، نامه نگاری كرده ایم؛ حتی بنده به همراه مدیر اجرایی تیم، علیرغم سفارش های پزشكان در مورد شیوع بیماری كرونا در تهران، به صورت حضوری به كمیته انضباطی مراجعه نموده و طی مكاتبه ای رسمی، درخواست به تعویق انداختن زمان حضور این بازیكن در كمیته انضباطی را اعلام كردیم.
سهرابی تصریح كرد: به نظرم كمیته انضباطی كمی عجولانه این رأی را صادر كرده است چون كه شجاعی كار غیرورزشی انجام نداده است و این بازیكن بعنوان كاپیتان تیم فقط با كمك داور بازی صحبت كرده و محرومیت یك جلسه ای را هم پشت سر گذاشته است.
وی تاكید كرد: واقعیت این است كه ما بارها از جانب بازیكنان سایر تیم ها رفتارهای ناشایست را دیده ایم، برخی ها به بدترین شكل ممكن به داور اعتراض می كنند ولی خبری از محرومیت برای آنان نیست! كمیته استیناف به سوابق آقای شجاعی در این فوتبال نگاه كند. این حكم كمیته انضباطی سبب تضعیف تراكتور از جهات مختلف می شود. خواسته من این است كه قانون را برای همه به صورت یكسان اجرا كنند و تمام بازیكنان تیم ها به یك چشم دیده شوند.
سرپرست باشگاه تراكتور تاكید كرد: همینطور در رأی صادر شده اعلام نموده اند كه آقای شجاعی در فضای مجازی به داور افترا زده است؛ این در شرایطی است كه این بازیكن بیشتر از یك سال است كه با رسانه ها گفت وگویی نداشته و پس از بازی با گل گهر هیچ گونه اظهار نظری نكرده است. همه شجاعی را می شناسند و می دانند كه این بازیكن ارزشمند فوتبال كشورمان اهل شلوغ بازی و چنین كارهایی نیست.
وی تصریح كرد: پس از ابلاغ رأی كمیته انضباطی شوكه شدیم و سریعاً با ارسال نامه ای، اعتراض خویش را به رأی صادره اعلام كردیم. قویاً مبحث محرومیت شجاعی را پیگیری می نماییم و انتظار می رود كمیته استیناف محرومیت این بازیكن را به طوركامل ببخشد.

1398/12/06
23:52:09
5.0 / 5
4280
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری