اصفهانیان:

شرط عدم بازنشستگی در اطلاعیه انتخابات نبود

شرط عدم بازنشستگی در اطلاعیه انتخابات نبود

به گزارش بازی فوتبال یك نامزد انتخابات فدراسیون فوتبال می گوید وقتی در انتخابات این فدراسیون شركت كرده، هیچ بندی درباره عدم حضور بازنشسته ها مطرح نبوده و او بنابراین وارد انتخابات شده و بنابراین انتخابات هم بر همین مبنا باید برگزار گردد.


فریدون اصفهانیان، عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در گفتگو با ایسنا، درباره اظهارات دادستان دیوان محاسبات در خصوص اینكه بازنشسته ها به هیچ شكلی نمی توانند در انتخابات فدراسیون فوتبال شركت نمایند و حتی سمت های انتصابی را هم بر عهده بگیرند، اظهار داشت: به هر حال همه ما تابع مقررات و قوانین هستیم. اساس نامه فدراسیون فوتبال را قبول داریم و مورد تایید همه ماست ولی در شرایطی كه برای حضور در انتخابات مطرح شده بود، هیچ حرفی از بازنشستگی مطرح نبود و ما برپایه آن تصمیم به شركت در انتخابات گرفتیم.
این داوطلب شركت در انتخابات فدراسیون فوتبال كه ۲۵ اسفند برگزار می شود، در واكنش به اینكه هم اكنون دیوان محاسبات مقابل بازنشسته ها قرار گرفته و در این صورت امثال او تایید صلاحیت نخواهند شد، اظهار نمود: یكی از شرایطی كه در اطلاعیه فدراسیون فوتبال جهت شركت در انتخابات نوشته بود، محدودیت سنی ۳۵ تا ۶۵ سال بود و چیزی درباره بازنشسته ها وجود نداشت. در واقع طبق اساس نامه فدراسیون افراد بالای ۶۵ سال نمی توانند در انتخابات شركت نمایند و هیچ بندی درباره بازنشسته ها وجود نداشت. اینكه بعدا چه اتفاقی افتاده باید مشخص شود. هنگامی كه شرایط داوطلبان برای انتخابات اعلام شد، خبری از این مسائل نبود.
وی تصریح كرد: ما می گوییم قانون بازنشستگی كه الان مطرح شده، خارج از اساس نامه فدراسیون فوتبال است و الان چیزی را می گویند كه در اطلاعیه فدراسیون وجود نداشت.
اصفهانیان درباره اینكه با اعمال بند بازنشستگی در انتخابات، بسیاری از داوطلبانی كه موفق به دریافت ۵ و ۱۰ امضاء از اعضای مجمع شده اند، تایید صلاحیت نخواهند شد، اظهار داشت: بسیاری از كسانی كه در انتخابات نام نویسی كردند، با استناد به اطلاعیه فدراسیون فوتبال این كار را كردند. اگر نوشته بودند كه بازنشسته ها حق شركت در انتخابات را ندارند، بسیاری پا پیش نمی گذاشتند. من اگر بدانم كه شرایط كاری را ندارم، بطور قطع جلو نمی آمدم. الان هم بحثم این است كه وقتی نام نویسی كردم، خبری از بازنشستگی نبود.
داوطلب حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال در واكنش به اینكه آیا این مورد را پیگیری خواهد كرد، اظهار داشت: نیازی به پیگیری نیست. وقتی شرایطی را برای حضور در انتخابات فدراسیون نوشتند و مدیران پا پیش گذاشتند، باید همان را هم اعمال كنند.
وی در ادامه و در پاسخ به این سؤال كه آیا رئیس كمیته و رئیس دپارتمان داوران می تواند ضمن تصدی این كمیته، نامزد انتخابات فدراسیون فوتبال هم شود، اظهار داشت: منعی در این رابطه وجود ندارد اما ما با عنایت به این كه رئیس هستند، نباید حركاتی كنند كه شبهه ای به وجود بیاید. منظورم ممبینی و سهرابی نیست بلكه به صورت كلی می گویم باید كدهای اخلاقی كمیته اخلاق و اساس نامه فدراسیون فوتبال را در نظر بگیرند.
عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال درباره عقد قرارداد همكاری با دراگان اسكوچیچ و اطلاع هیات رئیسه از این مورد اظهار نمود: ما در جریان انتخاب اسكوچیچ بودیم ولی درباره مسائل دیگر صحبتی نداشتیم. ما موافقت كردیم و مبحث مذاكره به بهاروند محول شد. درباره سایر مسائل مربوط به اسكوچیچ صحبتی ندارم.1398/11/27
22:44:53
5.0 / 5
4260
تگهای خبر: تیم , فدراسیون , فوتبال , كمیته
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری