در گزارش بازی فوتبال عنوان شد

پرسپولیس به الدحیل بد باخت

پرسپولیس به الدحیل بد باخت

به گزارش بازی فوتبال پیشكسوت فوتبال ایران و پرسپولیس اظهار داشت: بازی بد پرسپولیس مقابل الدحیل قطر سبب باخت نماینده كشورمان شد و یحیی گل محمدی باید زنگ خطری كه به صدا درآمده است را بشنود.بهنام ابوالقاسم پور در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد باخت دو بر صفر پرسپولیس در هفته نخست گروه C لیگ قهرمانان آسیا مقابل الدحیل قطر اظهار داشت: پرسپولیس خیلی بد بازی كرد و همین مبحث هم سبب شد تا مغلوب میزبان شود. این تیم با ترس و دلهره وارد زمین شد و خیلی زود هم ضربه خورد.
مهاجم پیشین پرسپولیس افزود: باخت بدی كه پرسپولیس به دست آورد برای این تیم گران تمام می شود. به نظرم یحیی گل محمدی باید خیلی زود زنگ خطر را بشنود و تیمش را در فاصله اندكی كه تا بازی دوم دارد آماده كند. سه امتیاز مهمی كه این تیم از دست داد برای حضور در بالای جدول گروه اهمیت زیادی داشت.

وی درباره اینكه چرا پرسپولیس با وجود تعویض های تهاجمی كه داشت به گل نرسید، تصریح كرد: الدحیل خیلی خوب تمام راه های نفوذ پرسپولیس را بسته بود. مالكیت توپ برای شاگردان یحیی بود اما آنها در نیمه دوم موقعیت گل آن چنانی از روی طرح و برنامه ایجاد نكردند. این تیم الدحیل بود كه خیلی خوب توانست بازی را مدیریت كند و به سه امتیاز برسد.
ابوالقاسم پور تصریح كرد: توانایی های پرسپولیس از لحاظ بازیكن بسیار بیشتر از این دیدار است. مطمئنم آقای گل محمدی می تواند با بهره مندی از این بازیكنان نتایج بهتری را در لیگ قهرمانان آسیا بگیرد.
پیشكسوت پرسپولیس درباره انتخابات فدراسیون فوتبال در ۲۵ اسفندماه اضافه كرد: به نظرم فردی كه در تمام فهرست ها اسمش وجود دارد رئیس بعدی است. همه هم می دانیم چه شخصی است. او تمام لابی هایش را هم كرده تا به ریاست فدراسیون برسد. رئیس را از پیش تعیین كرده اند و این روند فعلی در انتخابات همیشه اشتباه بوده كه آنرا هم ادامه می دهیم.

1398/11/24
01:51:46
5.0 / 5
4360
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری