پس از ثبت نام در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال

كاشانی: آمدم تا به فوتبال كمك كنم

كاشانی: آمدم تا به فوتبال كمك كنم

بازی فوتبال: مدیرعامل باشگاه اسبق پرسپولیس بعنوان كاندیدای ریاست انتخابات فدراسیون فوتبال ثبت نام كرد.به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، حبیب كاشانی مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس در حاشیه آخرین روز ثبت نام انتخابات فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: من آمدم تا برای ریاست فدراسیون فوتبال ثبت نام كنم. شرایط فوتبال ما دشوار است و با وضع موجود و باتوجه به سابقه ای كه دارم، شاید بتوانم كمك كنم و تصمیم گرفتم كه در این شرایط ثبت نام كنم.

او درباره شرایط این روزهای فوتبال ایران اظهار نمود: اتفاقات خاصی در فوتبال افتاده و همه را نگران كرده است. مسائل مربوط به میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا و آقای ویلمتوس و طلب بازیكنان و برانكو ایوانكوویچ موجب مشكلات در فوتبال ما شده است و مردم را نگران كرده است.

او درباره بدهی های موجود در فدراسیون فوتبال و طلب مارك ویلموتس اظهار داشت: من هنوز قرارداد آقای ویلمتوس را ندیدم. باید دید كه من آیا انتخاب می شوم یا خیر. اگر توانستم ثبت نام كنم، باید ادامه دهنده را فدراسیون باشیم. اگر فدراسیون قرادادی بسته است كه غرامتی در آن وجود دارد، باید آنرا پرداخت گردد اما الان نمی توان درباره آن قضاوتی كرد.

كاشانی در مهندسی شدن انتخابات اشاره كرد: من هم این را شنیدم و طبیعی است كه این اتفاقات بیفتد اما من وظیفه خودرا دانستم كه ثبت نام كنم و امیدوارم هر كسی كه انتخاب می شود در جهت خدمت به فوتبال ما قدم بردارد. وقتی ما در AFC به شیخ سلمان رای می دهیم، باید انتظار داشته باشیم كه مقابل ما اطلاعیه ای صادر نشود. در همان موقع هم فیفا هم اظهار داشت كه آسمان هوایی ایران پرخطر است و این زمینه ای برای بیانیه AFC شد.

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس درباره برنامه حضور او برای فدراسیون فوتبال اظهار داشت: فعلا برنامه اولم ثبت نام است.

او درباره حضور بازنشستگان در فدراسیون اظهار داشت: به نظر من در ورزش بازنشسنگی مدلول نمی دهد و كسانی در راس ورزش دنیا كار می كنند، سن برای آنها مد نظر نیست اما با تصویب مجلس شورای اسلامی در این رابطه شرایط فرق می كند.

كاشانی از معرفی محمود اسلامیان بعنوان نایب رییس اول و حیدر بهاروند بعنوان نایب رییس دوم فدراسیون فوتبال در انتخابات پیش رو آگاهی داد.

منبع:

1398/11/20
14:07:55
5.0 / 5
3958
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری