صادقی:

بازی مقابل تیم های پر طرفدار برای ما انگیزه بوجود می آورد

بازی مقابل تیم های پر طرفدار برای ما انگیزه بوجود می آورد

به گزارش بازی فوتبال سرمربی سایپا می گوید به علت اینكه استقلال و پرسپولیس در تهران هستند، جذب هوادار برای سایپا بسیار دشوار است.به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، ابراهیم صادقی سرمربی تیم فوتبال سایپا عصر امروز (پنجشنبه) در نشست خبری پیش از بازی تیم خود مقابل نساجی مازندران در هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر اظهار داشت: تیم نساجی مازندران خیلی خوب فوتبال بازی می كند و امیدوار هستم در بازی فردا یك نتیجه قابل قبول بگیریم. آنها هواداران پرشوری دارند و برای یك بازی خوب مقابل چنین تیمی باید با تمركز كامل ظاهر شویم. در این هفته تمرینات خوبی انجام دادیم و امیدوارد هستم در دیدار فردا عملكرد خوبی داشته باشیم.
صادقی در پاسخ به این سؤال كه چرا سایپا در بحث جذب هوادار اقدامی نمی كند، اظهار داشت: همیشه بازی مقابل تیم های پر هوادار برای سایپا جذاب بوده است و برای تیم هایی مثل تیم ما انگیزه بالایی می آورد اما همانطور كه می دانید، باشگاه سایپا همیشه در تهران بوده است و به علت اینكه بیشتر مردم در این شهر هوادار تیم ها استقلال و پرسپولیس هستند، جذب هوادار خیلی سخت می شود. بنابراین هم فلسفه باشگاه سایپا بیشتر بازیكن سازی است. هوادار نقش مهمی در نتیجه بازی ها دارد و بر همین مبنا اگر تیم ها به دنبال نتایج خوب هستند، باید هوادار داشته باشند. اما از نظر من با وجود اینكه تیم سایپا هوادار زیادی نداشته است، در فوتبال ایران تاثیرات زیادی گذاشته و بازیكنان خوبی معرفی كرده است.
سرمربی سایپا درباره تیم نساجی مازندران اظهار داشت: نساجی رقیب قابل احترام و پر طرفداری است. مهمترین شاخصه آنها هم همین هواداران هستند كه بازی در زمین آنها را دشوار خواهد نمود. اما برای تیم ما بازی مقابل چنین تیم هایی، ایجاد انگیزه می كند و این فرصتی است برای دیده شدن بازیكنان ما. تیم نساجی خوب فوتبال بازی می كند اما تیم ما هم تیم خوب و جوانی است، به خصوص در این چند هفته اخیر كه روند رو به رشدی داشته است.
او در انتها و درباره محروم یا مصدوم های تیم خود در بازی فردا اظهار داشت: خوشبختانه تمامی بازیكنان ما فردا حاضر هستند.1398/11/11
00:24:07
5.0 / 5
4162
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری