كاپیتان نفت آبادان:

با رفتن اسكوچیچ شرایط سخت می شود

با رفتن اسكوچیچ شرایط سخت می شود

به گزارش بازی فوتبال ایسنا/خوزستان كاپیتان تیم فوتبال نفت آبادان با اشاره به حضور اسكوچیچ بعد از بازی با نفت مسجدسلیمان در رختكن، اظهار داشت: او در صورتیكه بسیار ناراحت بود، گفت به سبب مشكلات خانوادگی و بیماری نمی تواند به كار خود ادامه دهد و باید كلا از ایران برود برای اینكه به سبب مشكلات خانوادگی، فشار زیادی روی او است.


مسلم مجدمی در گفت و گو با ایسنا، درباب شكست صنعت نفت آبادان در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال كشور برابر نفت مسجدسلیمان، اظهار نمود: از همان نیمه اول بازی را بد شروع كردیم و متاسفانه در دقایق پایانی این نیمه، یك گل هم دریافت كردیم. در نیمه دوم، بازی را خوب شروع كردیم و موقعیت هایی برای گلزنی داشتیم كه از دست رفتند. به نظرم اگر نیمه اول، آن گل دیرهنگام را دریافت نمی كردیم، می توانستیم در نیمه دوم جبران نماییم.
وی بیان كرد: برخی مواقع نیز ممكنست یك تیم در شرایط خودش نباشد و بازی با نفت مسجدسلیمان هم، روز ما نبود و با دو گل شكست خوردیم. امیدوارم در دیدارهای آینده بتوانیم این نتیجه را جبران نماییم.
بازیكن تیم فوتبال نفت آبادان درباب خداحافظی دراگان اسكوچیچ نیز اظهار داشت: اسكوچیچ بعد از بازی به رختكن آمد و از بازیكنان خداحافظی كرد كه ما شوكه شدیم برای اینكه قبل از این حرفی درباب خداحافظی او وجود نداشت.
وی افزود: اسكوچیچ در صورتیكه بسیار ناراحت بود، به ما گفت به سبب مشكلات خانوادگی و بیماری نمی تواند به كار خود ادامه دهد. البته او دلیل اصلی خداحافظی اش را مشكلات خانوادگی عنوان نمود و گفت باید كلا از ایران برود برای اینكه به سبب مشكلات خانوادگی، فشار زیادی روی او است.
مجدمی اشاره كرد: اسكوچیچ بعد از بازی نیز همراه تیم به آبادان برگشت و نمی دانم چه زمانی مقرر است به كشورش برگردد. البته او قبلا هم استعفا داده بود و باشگاه تلاش نموده بود كه او بماند.
وی بیان كرد: رفتن اسكوچیچ صد درصد روی روند تیم تاثیر می گذارد برای اینكه با این مربی، كارمان را خوب شروع كردیم و الان در حال شناخت كامل از یكدیگر بودیم كه متاسفانه تصمیم به جدایی گرفت.
كاپیتان فوتبال نفت آبادان اظهار داشت: بااینكه روز گذشته برابر نفت مسجدسلیمان شكست خوردیم، اما در همان رده چهارم جدول باقی ماندیم و الان برای كسب نتایج بهتر به حمایت هواداران مان نیاز داریم. با رفتن اسكوچیچ شرایط سخت می شود ولی تلاش مان را می نماییم. باشگاه نیز باید هر چه سریع تر تكلیف سرمربی را مشخص نماید تا این مساله در روند تیم تاثیر بدی نگذارد. بازی سختی با پرسپولیس داریم و امیدوارم تصمیماتی گرفته شود كه شرایط بهتر شده و امتیاز این بازی را از دست ندهیم.
منبع:

1398/11/07
20:49:01
5.0 / 5
4125
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری