گزارش ناظر بازی از اتفاقات بازی پرسپولیس و تراكتور

گزارش ناظر بازی از اتفاقات بازی پرسپولیس و تراكتور

بازی فوتبال: ناظر بازی پرسپولیس و تراكتور می گوید تنش میان هواداران دو تیم از ساعت ها پیش از بازی وجود داشت و تا اختتام این دیدار ادامه یافت كه حتی منجر به مصدومیت فرمانده نیروی انتظامی در ورزشگاه شد.


به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، در جریان دیدار تیم های پرسپولیس و تراكتور، تنش و حساسیت میان هواداران دو تیم منجر به آشوب بعضی از تماشاگران و پرتاب سنگ به سمت همدیگر شد كه در نتیجه این اتفاقات، بعضی از هواداران مصدوم شدند كه مهر تاییدی بر نبود سازوكار مناسب در ورزشگاه های ایران و نبود فرهنگ سازی درست و اصولی است.
غلامرضا سلیمانی، ناظر این بازی كه از ساعاتی پیش از شروع مسابقه در ورزشگاه حضور داشت و مسئولیت گزارش اتفاقات درون و بیرون زمین را بر عهده دارد، در گفت و گو با ایسنا اظهار داشت: گزارش كامل اتفاقات این بازی را به سازمان لیگ ارائه كردم و سازمان لیگ جهت بررسی و ارائه نظر به كمیته انضباطی ارائه می دهد.
ناظر بازی پرسپولیس و تراكتور اشاره كرد: از دقیقه یك بازی تمام اتفاقات را با مستندات لازم جمع آوری و هر چیزی را كه شنیدم در این گزارش لحاظ كردم. ضمن این كه مطمئنا تدابیری هم از طرف فدراسیون فوتبال اندیشیده شده كه اساسا افرادی بطور نامحسوس روی سكوها حضور داشته باشند. علاوه بر این ناظر داوری و ناظران كمیته انضباطی نیز حضور داشتند.
وی در واكنش به این پرسش كه آیا دوربین های ورزشگاه آزادی قادر به رصد روی سكوها و استفاده از این مساله برای شناسایی متخلفات و محرومیت آنها هستند؟ اظهار داشت: من شمار دوربین های ورزشگاه را نمی دانم اما دوربین های مدار بسته وجود دارد. مسائل پیشگیری كننده وجود دارد و هیچ چیزی از دید ناظران پوشیده نخواهد ماند.
سلیمانی اشاره كرد: از طرفی عكسهایی وجود دارد كه مشخص می كند چه كسانی این كارها را انجام داده اند. هم چنین نیروهای انتظامی نیز از داخل پیست ورزشگاه در حال تصویربرداری از سكوها بودند كه اساسا چهره افراد متخلف قابل شناسایی است.
ناظر این بازی با اشاره به برخورد سنگ به فرمانده نیروهای انتظامی درون ورزشگاه اظهار داشت: در هنگام اخراج ساكت الهامی از كنار زمین، سنگی از سكوهای پشت نیمكت های ورزشگاه پرتاب شد كه به پای فرمانده میدان برخورد كرد و او از شدت درد روی زمین افتاد. اگر خدای نكرده این سنگ به سر او به هدف خوردن كرده بود، اتفاق ناگواری رقم می خورد.
وی درباره آمار مصدومان این دیدار نیز اظهار داشت: مسئولان اورژانس و كادر پزشكی ورزشگاه آمار دقیق اتفاقات را دارند و من هم اشاره هایی به این مساله داشتم.
سلیمانی در واكنش به این پرسش كه هواداران كدام تیم شروع كننده این اتفاقات روی سكوهای ورزشگاه بودند؟ اظهاركرد: این طور نیست كه بگوییم چه كسی آغاز كرد. از ساعاتی پیش از بازی تنش روی سكوها وجود داشت و تا اختتام بازی ادامه یافت. مسئولان تلاش كردند اتفاقات ناگوار كم شود.
منبع:

1398/11/07
13:42:11
5.0 / 5
4326
تگهای خبر: بازی , پرسپولیس , پزشك , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری