جابری به مهر خبر داد؛

ارسال گزارش محرمانه بازی ناتمام لیگ برتر فوتسال به كمیته انضباطی

ارسال گزارش محرمانه بازی ناتمام لیگ برتر فوتسال به كمیته انضباطی

به گزارش بازی فوتبال سرپرست سازمان لیگ فوتسال اظهار داشت: پرونده بازی ناتمام بین دو تیم شهروند ساری و ستارگان ورامین در پلی آف لیگ برتر فوتسال را به كمیته انضباطی و حراست فدراسیون فوتبال داده ایم.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، چهارشنبه گذشته در یكی از دیدارهای پلی آف لیگ برتر فوتسال تیم ستارگان ورامین در شهر ساری میهمان تیم شهروند بود كه این بازی پس از ۱۰ ثانیه از به صدا درآمدن سوت آغاز، نیمه تمام ماند. مسئولان تیم ستارگان پس از ۱۰ ثانیه با اعضای تیم شهروند درگیر شدند و در نهایت به رختكن رفتند و از انجام ادامه مسابقه خودداری كردند.
آرش جابری سرپرست سازمان لیگ فوتسال درباب وضعیت نتیجه این مسابقه و تیم صعود كننده به مرحله نیمه نهایی، اظهار داشت: تصمیم در این ارتباط در صلاحیت كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال است. ما گزارش را رد كرده ایم.
وی در پاسخ به این پرسش كه قوانین چه چیزی را در صورت نیمه تمام ماندن بازی پیش بینی كرده است؟ اشاره كرد: من قوانین را نمی دانم و نمی توانم پیش داوری و پیشگویی كنم!
سرپرست سازمان لیگ همین طور درباره زمان اعلام نتیجه مسابقه، اشاره كرد: همانطور كه گفتم بررسی این پرونده و اعلام نتیجه آن در حیطه اختیارات كمیته انضباطی است.
«گزارش نماینده سازمان لیگ درباره نیمه تمام ماندن مسابقه و حضور یكسری از افراد در سالن باوجود بدون تماشاگر بودن بازی چه بود؟» جابری در پاسخ به این پرسش تصریح كرد: این گزارش محرمانه است كه آن را برای حراست فدراسیون فوتبال و كمیته انضباطی فرستاده ایم.
وی در ادامه صحبت هایش با اشاره به اعتراض مسئولان تیم فرش آرا مشهد نسبت به تصمیم داور در اعلام زمان اختتام مسابقه، اظهار داشت: بحث داوری به كمیته داوران بر می گردد. بنده مجری مسابقات هستم و هركسی گلایه ای دارد باید به كمیته داوران و فدراسیون فوتبال بازگشت كند.
سرپرست سازمان لیگ فوتسال درباب زمان برگزاری مرحله نیمه نهایی لیگ برتر فوتسال، اظهار نمود: پس از بازگشت تیم ملی فوتسال از جام ملت های آسیا جلسه ای با مدیران تیم های صعود كننده برای تصمیم گیری در این خصوص خواهیم داشت. فعلا لیگ تا ۱۸ اسفند تعطیل می باشد.
جابری درانتها درباره درخواست باشگاه گیتی پسند برای برگزاری لیگ ۱۰ روز پس از بازگشت تیم ملی، اظهار داشت: با مدیران هر چهار باشگاه صعود كننده جلسه ای خواهیم داشت و نظراتشان را می گیریم. پس از بررسی تمام جوانب، تصمیم لازم را اتخاذ خواهیم كرد.


منبع:

1398/11/04
16:16:54
5.0 / 5
4195
تگهای خبر: بازی , باشگاه , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری