انصاری فرد:

باید برای دفاع از حق خود بیشتر تلاش نماییم

باید برای دفاع از حق خود بیشتر تلاش نماییم

به گزارش بازی فوتبال مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می گوید كه از همه ظرفیت های ورزش ایران برای احقاق حق نمایندگان ایرانی در دیدار با دبیر كنفدراسیون آسیا بهره می گیرد.محمد حسن انصاری فرد در گفت و گو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت بحث میزبانی نمایندگان ایران د رلیگ قهرمانان آسیا، اظهار نمود: متاسفانه كنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم غیرمنتظره و نادرستی در اینباره گرفته است. بنده پیشنهاد دادم مدیران باشگاه ها هم به كنفدراسیون بروند و از حق خود دفاع كرده و شرایط را تشریح كنند. وزیر محترم ورزش و جوانان، باشگاه ها و فدراسیون هم استقبال كردند و این مورد تبدیل به خواسته مكتوب باشگاه ها از كنفدراسیون شد. ما در همین راستا با تلاش ها و پیگیری های آقایان بهاروند، شكوری و دیگر مسئولان ارشد فدراسیون فوتبال، وزارت ورزش و جوانان و همین طور شخص آقای علی نژاد كه رایزنی هایی داشته اند، امشب عازم مالزی می شویم تا جلسه ای با دبیر كنفدراسیون فوتبال آسیا و مقامات ارشد كنفدراسیون فوتبال آسیا داشته باشیم و بتوانیم از حق و حقوق باشگاه های ایرانی دفاع نماییم.

او اضافه كرد: در این راه تمام تلاش خویش را خواهیم كرد تا بهترین نتیجه را به دست بیاوریم. كشور ما یكی از امن ترین كشورهای دنیا است و هیچ مشكلی برای برگزاری مسابقه فوتبال نداریم و باید تلاش خویش را در دفاع از حق خود بیشتر نماییم.

مدیرعامل پرسپولیس در ادامه در پاسخ به این سؤال كه با عنایت به این كه دیدار نمایندگان باشگاه های ایرانی با دبیر كنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار می شود، آیا دبیر این كنفدراسیون قدرتی برای تغییر رای كمیته مسابقات دارد یا خیر، اظهار داشت: ما با امید به مالزی سفر می نماییم و در همین راستا تمام تلاش خویش را می نماییم تا از حیثیت و اعتبار باشگاه های ایرانی دفاع نماییم و نباید تصور نماییم كه چون تصمیمی اتخاذ شده نباید تلاش دیگری نماییم و تسلیم شویم. مهم این است كه ما از همه ظرفیت های ورزش ایران برای احقاق حق نمایندگان ایرانی استفاده نماییم. در این حوزه از هیچ تلاشی كوتاهی و دریغ نخواهیم كرد.
1398/11/02
23:03:47
5.0 / 5
4591
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری