سرپرست استقلال:

وضعیت تمرین استقلال مناسب نمی باشد

وضعیت تمرین استقلال مناسب نمی باشد

به گزارش بازی فوتبال سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران اظهار داشت: استقلال تیم بزرگی است و این شرایط اصلا مناسب نمی باشد. فرهاد مجیدی به حق نگران مصدومیت بازیكنان است و ما باید زمین تمرین مناسب داشته باشیم.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، سعید رمضانی سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره مبحث زمین تمرین این تیم و حاشیه های بوجود آمده اظهار داشت: در روز دیدار با داماش با پیمانكار زمین صحبت كردم و به ایشان گفتم كه تعداد كارگران برای جمع آوری كاور كم است و باید تعداد آنها بیشتر شود. در آن روز حتی بازیكنان به پیمانكار كمك كردند اما ایشان مبحث طلب از باشگاه را بیان كرد كه به ایشان گفتم این مورد با مذاكره قابل حل است و تا زمان پرداخت باشگاه به صورت نقدی هزینه ها را پرداخت می كنم و با عنایت به برنامه تمرینی تیم كه دو روز در سالن است فرصت برای انجام امور را دارید.
او در ادامه خاطرنشان كرد: ما چند روز در سالن وزنه ریكاوری و تمرین كردیم و در روز تمرین اصلی به من گفتند كه روی زمین كاور نیست و برف نشسته است. سپس به تهرانسر رفتم و آنجا هم برف بود و چند چمن طبیعی را بررسی كردم كه همگی مشكل برف داشتند. این مورد را تا پاسی از شب پیگیری كردم اما در نهایت نتوانستیم چمن طبیعی پیدا نماییم. زمین غدیر هم میزبان یك مسابقه رسمی بود و زمین امام رضا هم مشكل برف داشت بنابراین به زمین مدرن در منطقه ۱۷ رفتیم كه تازه تاسیس بود.
رمضانی در بخش بعدی صحبت های خود تصریح كرد: از بازیكنان و كادرفنی خواهش كردیم تا مشخص شدن وضعیت در این زمین تمرین كنند و در نهایت با زمین دو آزادی به توافق رسیدیم اما باید هر چه سریعتر یك تصمیم كامل و جامع برای زمین تمرین تیم اتخاذ شود. استقلال تیم بزرگی است و این شرایط اصلاً مناسب نمی باشد. فرهاد مجیدی به حق نگران مصدومیت بازیكنان است و ما باید زمین تمرین مناسب داشته باشیم تا بیشترین بهره را از جلسات تمرین بگیریم و مناسب نمی باشد كه به فكر مشكلات روزمره باشیم.

1398/11/01
21:58:42
5.0 / 5
4217
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری