یك عضو فراكسیون ولایی:

ایران امن ترین نقطه جهان است

ایران امن ترین نقطه جهان است

بازی فوتبال: یك عضو فراكسیون ولایی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از مصوبه اخیر كنفدراسیون فوتبال آسیا در لغو میزبانی ایران ضمن بیان این كه ایران امن ترین نقطه جهان است، شیطنت های عربستان سعودی را سبب صدور چنین مصوبه ای عنوان نمود.


به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، حسینعلی حاجی دلیگانی در تذكر شفاهی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر كار، اظهار داشت: بعد از گذشت سه سال از تصویب قانون برنامه ششم توسعه كه متناسب سازی حقوق كارگران بازنشسته را لازم الاجرا كرده همچنان متناسب سازی كارگران بازنشسته ای كه ۳۰ سال كار كرده اند اجرا نمی گردد تا چند وقت دیگر هم مهلت اجرای قانون تمام می شود، اما هنوز دولت نسبت به این مساله اقدامی نكرده است. چگونه یك كارگر با یك میلیون و ۲۰۰ هزار تومان از عهده مخارج زندگی بر بیاید.
وی خطاب به وزیر نفت بیان كرد: بعد از گذشت یك ماه هنوز هم موضوع كپسول گاز مایع پابرجا می باشد، این مساله فقط به گرمایش ارتباط ندارد خیلی از واحدهای تولیدی به این كپسول نیاز دارند و نمی توانند مدت زیادی را برای دریافت آن در صف بایستند. بهتر است قسمتی از این كپسول ها را آزاد كنید تا با قیمتی كه تعیین می شود مردم بتوانند آنرا خریداری كنند.
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار نمود: مصوبه كنفدراسیون فوتبال آسیا در لغو میزبانی ایران سیاسی است. ایران امن ترین نقطه جهان است و شیطنت عربستان سعودی كه گاو شیرده آمریكاست موجب چنین مصوبه ای شده، فوتبال دوستان مطمئن باشند كه با اقدام وزیر امور خارجه و وزیر ورزش و جوانان خواسته آنها تامین خواهد شد.
منبع:

1398/11/01
19:08:18
5.0 / 5
4552
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری