محمدحسن انصاریفرد:

سرمربی پرسپولیس تا فردا مشخص می شود

سرمربی پرسپولیس تا فردا مشخص می شود

به گزارش بازی فوتبال مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به اینكه این باشگاه با سه گزینه سرمربیگری در حال مذاكره است، اظهار داشت: تا فردا سرمربی جدید را معرفی خواهیم كرد.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، محمدحسن انصاریفرد درباره جدایی كالدرون اظهار داشت: ماجراهای زیادی در این مدت رخ داد كه در یك برنامه ویژه با مستندات و مدارك گزارش مفصلی خواهم داد.
وی اضافه كرد: خیلی اتفاقات را به جان خریدیم. هواداران ما نگران بودن ولی به خاطر حفظ منافع باشگاه سكوت كردیم چون مایل بودیم كالدرون بازگردد.
مدیرعامل پرسپولیس درباب جایگزین كالدرون تصریح كرد: در مورد سرمربی جدید، با سه گزینه وارد مذاكره شدیم و در حال مذاكره هستیم. فعلاً نمی توانم نام آنها را اعلام كنم تا قرارداد امضا نماییم.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره نقل و انتقالات زمستانی و مطرح شدن اسامی مختلف، تصریح كرد: گزینه هایمان را به هر سه سرمربی معرفی كردیم كه مورد تأیید قرار گرفته است. با هركدام كه به توافق برسیم، قرارداد امضا می نماییم. هواداران نگران نباشند. ما داریم حرفه ای عمل می نماییم و بازیكنان را با نظر سرمربی می گیریم.
انصاریفرد افزود: متأسفانه به خاطر عدم پاسخگویی كالدرون به ما تا روز جمعه و حتی روز گذشته، وقت نقل و انتقالات خیلی برای ما كم شد ولی در عین حال كارمان را انجام دادیم. ان شاءالله با بازیكن و سرمربی خوب و هواداران می رویم به سمت قهرمانی.
انصاریفرد در پاسخ به این پرسش كه آیا ممكنست كالدرون از پرسپولیس شكایت كنید؟ اظهار داشت: بروید از خودش بپرسید.
مدیرعامل پرسپولیس درباره زمان مشخص شدن سرمربی این تیم اظهار داشت: ان شاءالله تا فردا سرمربی انتخاب می شود.منبع:

1398/10/22
16:07:10
5.0 / 5
4241
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری