محصص:

باید زمان بیشتری به تیم ملی امید بدهیم

باید زمان بیشتری به تیم ملی امید بدهیم

به گزارش بازی فوتبال رئیس كمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال با تمجید از عملكرد استیلی و شاگردانش در بازی نخست برابر ازبكستان اظهار داشت: این یكی از بهترین بازی های تیم امید در چند وقت اخیر بود.به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا و به نقل از فدراسیون فوتبال مرتضی محصص با بیان این مساله گفت: به عقیده من بازی های اول عیار واقعی تیم را نشان نمی دهد و باید زمان بیشتری بدهیم. با این وجود مسابقه ما برابر ازبكستان یكی از بهترین بازی های چند وقت اخیر بود. فراموش نكنیم ازبكستان مدافع عنوان قهرمانی است و از نظر روحی هم در مقابل تیم ما اعتماد بنفس بیشتری داشت چونكه در دو بازی تداركاتی نزدیك به پیروزی رسیده بود. انجام نخستین بازی تورنمنت مقابل قهرمان دوره قبل اساسا شروع سختی است.

رئیس كمیته فنی و مدرس AFC همین طور اظهار داشت: در نیمه اول شاهد بازی بسیار خوبی بودیم با پرس در نیمه زمین حریف و دوندگی زیاد بازیكنان ما كه سبب شد ازبك ها در ۲۰ دقیقه ابتدایی به دروازه ما نزدیك نشوند. به عقیده من آنها مستحق رسیدن به پنالتی در آن دقایق نبودند و بازی را كنترل نمی كردند اما یك اشتباه فردی حریف ما را صاحب چنین موقعیتی كرد در صورتیكه قبل از پنالتی ما می توانستیم مقابل دروازه خالی به گل برسیم.

محصص افزود: خطوط ما نظم خوبی در این بازی داشت، نقش شكاری بسیار پررنگ بود همین طور دوندگی صیادمنش. با حضور نورافكن در قلب دفاع مدام مایل به بازی سازی و ایجاد حمله از عقب زمین هستیم. به هر صورت با شایستگی گل تساوی را زدیم و می توانستیم باز هم از فرصت های بعدی برای رسیدن به گل های بیشتر استفاده نمائیم.

وی درانتها اظهار داشت: حمید استیلی و شاگردانش ما را در این بازی امیدوار كردند. كادر فنی تعویض های بسیار عالی و مثبتی داشت و ارزیابی كلی من بسیار مطلوب است. البته فراموش نكنیم دو بازی خیلی مشكل در پیش داریم كه باید خطوط ما به هم نزدیك تر باشند و فضای زیادی به حریف ندهیم. پیش بینی من این است كه فكر می كنم ایران و ازبكستان شانس های اصلی صعود از گروه هستند. بازی تیم های كره جنوبی و چین را دیدم كه گل تیم كره روی یك ارسال بلند به ثمر رسید. اطمینان دارم تیم ما بازی به بازی بهتر خواهد شد و در هر مسابقه پیشرفت می نماییم.1398/10/20
16:18:19
5.0 / 5
4271
تگهای خبر: بازی , بازیكن , پیروزی , پیشرفت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری