محكومیت 2 باشگاه لیگ برتری از جانب كمیته تعیین وضعیت

محكومیت 2 باشگاه لیگ برتری از جانب كمیته تعیین وضعیت

به گزارش بازی فوتبال كمیته وضعیت بازیكنان فدراسیون فوتبال آرای خویش را در مورد برخی از پرونده های مطروحه در این كمیته نسبت به برخی باشگاه ها اعلام نمود.به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا و به نقل از فدراسیون فوتبال، كمیته تعیین وضعیت تكلیف چند پرونده مفتوحه در این كمیته را مشخص كرد كه آرای صادره به شرح زیر است:

* با عنایت به شكایت جلال هاشمی از باشگاه ذوب آهن اصفهان، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۴۲ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۹۱۵ هزار و ۶۰۰ ریال بابت هزینه دادرسی محكوم گردید. همینطور كمیته وضعیت دعوای خواستار را نسبت به مبلغ ۱۰ میلیون ریال قابل رسیدگی نمی داند. (این رای قطعی است)

* بر مبنای رای صادره شده در پرونده شكایت مسعود حق جو از باشگاه بادران تهران، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۸۲۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت ۱۷ میلیون و ۸۷۶ هزار ریال بابت هزینه دادرسی محكوم شد.

* به دنبال شكایت یوسف وكیا از باشگاه نفت و مسجد سلیمان، این باشگاه به پرداخت مبلغ یك میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۳۵ میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محكوم شد. همینطور كمیته وضعیت مبلغ ۳۵۰ میلیون ریال از دعوای خواستار را رد كرد.

* در پرونده شكایت میلاد ابطحی از باشگاه مس كرمان، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۶۰۸ میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت مبلغ ۱۲ میلیون و ۱۶۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محكوم گردید. همینطور كمیته وضعیت مابقی مبلغ مورد درخواست را با عنایت به عدم استحقاق خواستار رد كرد.

* با عنایت به شكایت محمدرضا نجفی از باشگاه ایرانجوان بوشهر، این باشگاه محكوم به پرداخت مبلغ ۳۱۵ میلیون ریال بابت اصل خواسته به انضمام مبلغ ۶ میلیون و ۸۶۷ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار شد.

آرای صادره ظرف مدت ۷ روز از تاریخ ابلاغ در كمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.
1398/10/10
12:46:17
5.0 / 5
4038
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری