خارجی ها تایید می شوند؟

فهرست كالدرون و باشگاه برای نیم فصل

فهرست كالدرون و باشگاه برای نیم فصل

به گزارش بازی فوتبال فهرست خرید زمستانی پرسپولیس بیشتر از دو نفر برای پست های میانی و حمله سرخپوشان است.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، گابریل كالدرون می خواهد فهرست بازیكنان پرسپولیس را برای نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر دستخوش تغییر كند. سرمربی آرژانتینی سرخپوشان پایتخت اسم چهار بازیكن خارجی را به باشگاه پرسپولیس اعلام نموده است تا از بین این نفرات بتوانند دو بازیكن را برای حضور در خط میانی و حمله پرسپولیس انتخاب كنند.
از سوی دیگر باشگاه پرسپولیس هم تصمیم دارد علاوه بر این دو بازیكن اسامی دیگری را هم به فهرست خرید خود اضافه كند تا خریدهای خویش را بیشتر از دو نفر كند.
سرخپوشان پایتخت در حالی قصد دارند مهاجم خارجی به خدمت بگیرند كه شنیده ها حكایت از احتمال جذب دو بازیكن ایرانی دیگر كه مشغول بازی در لیگ برتر هستند دارد اما مدیران این باشگاه منتظر اتمام دو بازی آینده پرسپولیس هستند تا بتوانند با حاشیه كمتری به فكر جذب گزینه های خود باشند.
تعداد خریدهای زمستانی پرسپولیس رابطه مستقیم با فهرست خروج این تیم دارد. لیستی كه توسط كالدرون نوشته می شود و چند بازیكن با تجربه پرسپولیس در آن حضور خواهند داشت.

1398/10/01
11:53:24
5.0 / 5
4176
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری