قاضی زاده هاشمی:

در انتشار قرارداد ویلموتس قائل به شفافیت هستیم

در انتشار قرارداد ویلموتس قائل به شفافیت هستیم

به گزارش بازی فوتبال یك عضو كمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به اینكه رئیس فدراسیون فوتبال با انتشار متن قرارداد ویلموتس با این فدراسیون در رسانه ها مخالف است، اظهار نمود: اما ما در اینباره قائل به شفافیت هستیم؛ چون كه خیلی از فدراسیون ها در كشورهای مختلف متن اصلی قرارداد را در سایت اصلی خود منتشر می كنند.


سید احسان قاضی زاده هاشمی در گفتگو با ایسنا در مورد آخرین وضعیت عرضه قرارداد ویلموتس به مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هنوز تا به این لحظه متن اصلی قرارداد به دست ما نرسیده است. در جلسه ای كه با آقای سلطانی فر و آقای تاج به بررسی این مورد پرداختیم توضیحات شفاهی را عرضه كردند و ما هم عنوان كردیم توضیحات شفاهی یا عرضه متن فارسی قرارداد مورد قبول ما نیست.
وی با تاكید بر اینكه باید متن زبان اصلی قرارداد ویلموتس با فدراسیون فوتبال ایران كه امضای طرفین پای آن است به مجلس عرضه شود اظهار نمود: در واقع تاكید ما بر این است كه متن زبان اصلی برای راستی آزمایی به مجلس عرضه شود كه هنوز این متن به دست ما نرسیده است.
این عضو كمیسیون فرهنگی مجلس در مورد اینكه آیا امكان انتشار متن قرارداد در رسانه ها وجود دارد یا خیر؟ بیان كرد: ما قائل به شفافیت هستیم. البته در آن جلسه آقای تاج عنوان نمود كه این متن محرمانه بوده و نباید در رسانه ها چیزی از آن منتشر شود اما به هر حال ما قائل به شفافیت هستیم. در هیچ جای دنیا موضوعاتی این چنینی را محرمانه اعلام نمی كنند. بسیاری از فدراسیون كشورهای مختلف در صفحه اصلی سایت خود متن اصلی قرارداد را منتشر می كند. برای مثال قرارداد آقای ویلموتس با ساحل عاج در صفحه سایت فدراسیون ساحل عاج قرار داده شد و رقم و عدد قرارداد هم كاملا مشخص است.
به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، در تاریخ ۱۹ آذر ماه سال جاری سخنگوی كمیسیون فرهنگی مجلس به ایسنا گفته بود كه كمیته فرهنگی كمیسیون با حضور سلطانی فر و رئیس فدراسیون فوتبال به بحث و بررسی بر سر قرار دادهای ویلموتس و استراماچونی پرداخت؛ در انتها این جلسه مقرر شد كه وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال قراردادهای مربی تیم ملی فوتبال و تیم استقلال را جهت بررسی به كمیسیون فرهنگی مجلس عرضه كنند.1398/09/24
11:55:33
5.0 / 5
4263
تگهای خبر: تیم , تیم ملی , سایت , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری