بزیك در گزارش بازی فوتبال:

پرسپولیس نباید به تركیب برنده و مطمئن دست بزند

پرسپولیس نباید به تركیب برنده و مطمئن دست بزند

به گزارش بازی فوتبال كارشناس فوتبال ایران اظهار داشت: پرسپولیس باید تركیب اصلی خودش را بشناسد و تغییرات متوالی در تركیبش ایجاد نكند.ادموند بزیك در گفتگو با خبرنگار مهر، درباب پیروزی دو بر یك پرسپولیس مقابل گل گهر سیرجان اظهار داشت: پیروزی در این دیدار موجب شد تا اعتماد به نفس تیم بیشتر از همیشه شود. پرسپولیس با چنین بردهایی می تواند روحیه خودش را تقویت كرده و اجازه ندهد بعنوان مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر به راحتی از كنار اسمش گذشت.
مربی پیشین پرسپولیس درباره تغییر تاكتیك این تیم اضافه كرد: تغییر مستمر و متوالی در تركیب می تواند تمركز بازیكن را بگیرد. پرسپولیس توانسته بود سه گل در بازی سخت مقابل ذوب آهن در اصفهان بزند. به همین خاطر فكر می كنم نیازی به ایجاد تغییرات تاكتیكی و جابجایی نفرات نبود. البته باید دید وضعیت جسمانی بازیكنان و تمرین كردن آنها به چه شكل بوده است و سپس اظهار نظر قطعی كرد.
پیشكسوت سرخپوشان اشاره كرد: پرسپولیس شرایط خیلی خوبی از لحاظ بازیكن دارد. این تیم می تواند فاصله اندك خود با بالای جدول را خیلی راحت جبران كند. مهم این است كه انگیزه و روحیه خودشان را در بهترین شرایط نگه دارند.
بزیك درباره فشردگی بازی های پرسپولیس در یك ماه آینده گفت: تمام بازیكنان باید خودشان را در سطح ایده آل حفظ كنند. پرسپولیس حدودا در هر پست، دو بازیكن خیلی خوبی دارد كه می تواند در لیگ قهرمانان آسیا كمك كنند. این تیم كمبود مهره ندارد و فكر نمی كنم مشكلی در نتیجه گیری بابت كمبود توان بازیكنان به وجود بیاید.منبع:

1398/09/20
21:33:16
5.0 / 5
4338
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری