یك پیشكسوت عنوان كرد:

استقلال می تواند شهر خودرو را با نتیجه سنگین شكست دهد

استقلال می تواند شهر خودرو را با نتیجه سنگین شكست دهد

به گزارش بازی فوتبال پیشكسوت آبی پوشان اظهار داشت: تیمهایی كه خط دفاعی خوبی داشتند مقابل استقلال پر گل شكست خوردند كه این اتفاق ممكنست برای شهر خودرو هم تكرار شود.سید داود حسینی پیشكسوت و مربی تیم های پایه استقلال در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: هرچند سپاهان هم بازی بسیاری خوبی انجام داد، اما در آن بازی خاص این حق آبی پوشان بود كه به پیروزی برسند. شاگردان استراماچونی از هر لحاظ از حریف خود در نقش جهان برتر بودند.
وی اضافه كرد: استراماچونی تیمی بسیار عالی از استقلال ساخته و اگر این روند ادامه پیدا كند و مشكلات هم حل شود، اساسا این تیم شانس خوبی برای قهرمانی دارد و حتی حرفهای زیادی هم در آسیا خواهد داشت. این تیم حتی اگر مقابل سپاهان شكست هم می خورد باز هم چیزی از ارزشهای آن كم نمی شد.
پیشكسوت آبی پوشان درباب پنالتی دیده نشده این تیم اظهار داشت: این درست كه یك پنالتی واضح دیده نشد، اما نباید گفت اگر آن پنالتی گرفته می شد استقلال ۳ بر ۲ بازی را می برد. اصلا شاید ندیده شدن آن پنالتی بازیكنان را بیشتر تهییج كرد و انگیزه آنها را برای فشار بیشتر به سپاهان بالا برد و یك انرژی مثبت به تیم تزریق كرد. چه بسا اگر آن پنالتی گرفته می شد جریان بازی كاملا تغییر می كرد.
حسینی در ادامه بیان داشت: سپاهان در ۱۰ بازی یك گل آن هم از روی نقطه پنالتی خورده بود و از استقلال در یك بازی ۲ گل خورد. این اتفاق برای تیم های دیگر مثل تراكتور و صنعت نفت هم تكرار شده بود. تیم هایی كه عملكرد دفاعی فوق العاده ای داشتند اما در یك بازی از استقلال شكست سنگین خوردند. احتمال این كه این اتفاق مقابل شهر خودرو هم تكرار شود زیاد است.
مربی تیم های پایه آبی پوشان تصریح داشت: این اشتباهی بود كه آن تیم ها مقابل استقلال مرتكب شدند و خواستند با تاكید بر قدرت دفاعی شان بازی را ببرند. اما استراماچونی ابزار كافی برای تنوع تاكتیك های تهاجمی دارد و هر تیمی به اشتباه مقابل آنها دنبال دفاع باشد بیشتر با خطر مواجه می شود.منبع:

1398/09/11
13:49:07
5.0 / 5
4399
تگهای خبر: بازی , بازیكن , پیروزی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری