انصاریفرد خبر داد:

قرارداد بازیكن برزیلی پرسپولیس فسخ شد

قرارداد بازیكن برزیلی پرسپولیس فسخ شد

بازی فوتبال: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از فسخ قرارداد بازیكن خارجی این تیم آگاهی داد و اصرار كرد كه بزودی یك مهاجم دیگر جایگزین وی خواهد شد.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، جونیور براندائو مهاجم اهل كشور برزیل كه با رقمی قابل توجه به تیم فوتبال پرسپولیس پیوسته بود تا مشكلات خط حمله این تیم را حل كند، با آماری ضعیف و پرانتقاد به یك نیمكت نشین تبدیل شد.
مسئولان باشگاه پرسپولیس به دنبال انتقادات مطرح شده به دنبال چاره ای برای فسخ قرارداد وی بودند.
محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امروز پنجشنبه خبر از توافق باشگاه با این بازیكن برای فسخ قرار داد آگاهی داد.
انصاریفرد در این مورد اظهار داشت: جونیور براندائو با باشگاه پرسپولیس به توافق رسید و قرارداد خودرا با دریافت مبلغی فسخ كرد و به باشگاه لوگودورتس هم اعلام داشت تا اختتام فصل هیچ ادعایی در قبال آنها نخواهد داشت.
وی اصرار كرد این باشگاه بزودی یك مهاجم گلزن خارجی را به خدمت خواهد گرفت.
محمدحسن انصاریفرد اظهار داشت: حدود یكماه قبل آقای كالدرون رسما به ما در جلساتی كه به اتفاق آقای پیروانی داشتیم اعلام داشت كه باشگاه می تواند با آقای جونیور فسخ كند. البته ایجنت ایرانی ایشان هم كمی زودتر به آقای قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه گفته بودند كه امكان فسخ وجود دارد.
مذاكرات از آن موقع شروع شد و طی این مدت جلساتی بین ما و مدیر برنامه های ایرانی در گفت و گو هایی با ایجنت برزیلی شان انجام شد. توافق نامه هم تنظیم شد و مدام هم با آقایان حسینی و خواجه وند و قدوسی مدیران بین الملل َ، حقوقی و روابط عمومی باشگاه با نمایندگان جونیور و مسئولان بخش ها و كمیته های محترم باشگاه لوگودورتس در ارتباط بودیم و نهایتا این قرارداد اقاله شد و باشگاه پرسپولیس به همكاری خود با این بازیكن خاتمه داد و بازیكن به باشگاه بلغاری هم این مساله را اعلام و اصرار كرد بر طبق این توافق ادعایی تا اختتام مدت قرارداد با پرسپولیس نسبت به آنها نیز ندارد.
انصاریفرد اظهار داشت: از تلاش های مدیران بخش های مختلف باشگاه و باشگاه بلغاری تشكر می كنم. نمایندگان جونیور و خود این بازیكن هم حسن نیت داشتند و تلاش آنها بر اقاله با تعامل همه جانبه و یك رقم معقول بود. فارغ از عملكرد بازیكن باید بگویم جونیور بازیكن اخلاق مداری بود. او هنگام خداحافظی چند بار كلمه ببخشید را تكرار كرد و دنبال این نبود كه كل مبالغ قرارداد خودرا بگیرد و یا دریافتی بیشتر از مدت زمان حضور خود داشته باشد.
جونیور رفتاری همچون برخی خارجی های تیم كه در گذشته به رغم عملكرد نامطلوب دنبال دردسر تراشی و شكایت و یا فسخ یكطرفه بودند نبود و حق و حقوق خود تا به امروز را دریافت كرد و آقای پاشا مدیریت ذیحسابی باشگاه هم به ما گزارش داد كه جونیور حتی مبالغی كمتر از میزان دریافتی خود تا امروز دریافت و فسخ را امضا كرد


منبع:

1398/09/08
10:32:15
5.0 / 5
4251
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری