پیروانی:

دعوت نشدن خلیل زاده به تیم ملی غیرفنی است

دعوت نشدن خلیل زاده به تیم ملی غیرفنی است

به گزارش بازی فوتبال مدیر تیم فوتبال پرسپولیس می گوید: شجاع خلیل زاده بازیكنی است كه دعوت نشدنش به تیم ملی به خاطر مسائل غیرفنی است.


به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، افشین پیروانی درباره شایعه اعتصاب بازیكنان پرسپولیس به خاطر دریافت نكردن مطالبات شان اظهار نمود: این مساله اصلا حقیقت ندارد و بازیكنان ما اعتصاب نكرده اند. ما به خاطر برنامه ای كه از قبل تعیین كرده بودیم تمرین امروز را تعطیل كردیم. بازیكنان پرسپولیس همیشه باغیرت بوده اند چونكه ما بازیكنانی داریم كه از فصل قبل طلبكاراند اما به خاطر عشق به هواداران بدون مشكل در تمرینات حاضر می شوند. تیم ما نسبت به سایر تیم های لیگ برتر كم ترین دریافتی را داشته است و بازیكنان شاید چیزی حدود ۱۲ درصد دریافت كرده اند. اما با این وجود با تمام وجود بازیكنان در تمرین حاضر می شوند. از آقای انصاری فرد هم تشكر می كنم كه با تمام وجود تلاش می كند كه مشكلات باشگاه حل شود. متأسفانه در دو تا سه سال اخیر اتفاقاتی رخ داده كه همه بازیكنان از باشگاه طلبكار هستند. مقداری از بودجه و سرمایه باشگاه در ابتدای فصل هزینه شده اما هواداران بدانند با این وجود هیچ وقت بحث اعتصاب در كار نخواهد بود. تمرین ما امروز فقط به خاطر برنامه قبلی تعطیل شده است.
وی در ادامه درباره دعوت نشدن شجاع خلیل زاده به تیم ملی هم اظهار داشت: دعوت نشدن شجاع خلیل زاده به تیم ملی كاملا غیرفنی است و هیچ دلیل فنی برای آن وجود ندارد. من نه به خاطر این كه الان در پرسپولیس مسئولیت دارم این حرف را می زنم چون همیشه درباره این مساله صحبت كرده ام. همیشه گفته ام برخی بازیكنان حق شان است كه به تیم ملی دعوت شوند. شجاع خلیل زاده هفت قهرمانی با پرسپولیس به دست آورده است و با این تیم به فینال آسیا صعود كرده است. او بازیكن بسیار تأثیرگذاری است و با این شرایط نمی دانم چه اتفاقی رخ می دهد كه یك دفعه هم به تیم ملی دعوت نمی گردد. به نظر من این مساله دلیلهای غیرفنی دارد. اگر شجاع خلیل زاده در گذشته اشتباهی داشته است و یا مقابل سرمربی پیشین تیم ملی صحبت كرده باشد باید از آن گذشت نماییم تا این بازیكن تأثیرگذار باردیگر به تیم ملی دعوت شود. او می تواند به تیم ملی كمك نماید. نباید شاهد این اتفاقات باشیم كه برای نخستین بار در تاریخ فوتبال ایران آرزو نماییم بحرین مقابل عراق مساوی كند. بهتر است بهترین ها را به تیم ملی دعوت نماییم. این كه بخواهیم از یك بازیكن در سطح ملی گله مند باشیم اصلا كار قشنگی نیست.
پیروانی در بخش دیگری از صحبت هایش با تلویزیون به شایعه جدایی بشار رسن از پرسپولیس اشاره نمود و اظهار داشت: از هواداران خواهش می كنم اطلاعات دقیق را در این زمینه از سایت باشگاه دریافت نمایند. از روزی كه آمدم فقط دو یا سه بار مصاحبه كرده ام آن هم زمانی بوده كه احساس كردم برخی می خواهند مقابل پرسپولیس جوسازی كنند. من وظیفه خود می دانم در این زمینه پاسخگو باشم. بشار رسن به خاطر شرایط كشور عراق نتوانسته پاسپورت خودرا تمدید كند. این هفته روز سه شنبه باید عراق را برابر بحرین همراهی كند و این كه یك بازیكن در یك هفته سه بازی انجام بدهد از نظر فنی كار درستی نیست. به همین خاطر با هماهنگی كادر فنی به او اجازه دادیم كه پس از بازی با پاسپورت تمدید شده به تهران برگردد. روز گذشته (یك شنبه) مهدی شیری به خاطر جراحی پدرش در تمرین تیم حاضر نشد اما شایعه سازان گفتند كه او به خاطر دریافت نكردن پول به تمرین نیامده است. پس از این شایعه شیری با باشگاه تماس گرفت و خواهان تمدید قراردادش شد تا به این طریق نشان دهد هیچ مشكلی با باشگاه پرسپولیس ندارد. من از حاشیه سازان می خواهم دست از كارهای خود بردارند. آنها باید مطمئن باشند ما اجازه نخواهیم داد این گونه مسائل به تیم ما ضربه بزند.
منبع:

1398/08/27
13:27:29
5.0 / 5
4067
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری