چرا باید كم كاری كنم؟

صادقی: اگر سر من معامله شده باشد باید فاتحه تیم ذوب آهن را خواند

صادقی: اگر سر من معامله شده باشد باید فاتحه تیم ذوب آهن را خواند

به گزارش بازی فوتبال دروازه بان تیم فوتبال ذوب آهن كه از این تیم كنار گذاشته شده است، به شائباتی كه پیرامون دلیلهای اخراجش به وجود آمده است واكنش نشان داد و اظهار داشت: امیدوارم سر من معامله نشده باشد.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، در ادامه تغییرات تیم فوتبال ذوب آهن، ضمن اضافه شدن حسن استكی و محمد صلصالی به كادر فنی این تیم، محمدباقر صادقی و زبیر نیك نفس دو بازیكن ذوب آهن كنار گذاشته شدند.
صادقی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اینكه اخراجش از ذوب آهن دلیل فنی و انضباطی ندارد به شائبه كم كاری و ارتباطش با مدیرعامل پیشین باشگاه واكنش نشان داد.
مشروح گفتگوی دروازه بان ذوب آهن در ادامه می آید:
* خبرگزاری مهر - آیا دلیل اخراجتان از ذوب آهن را به شما اعلام نموده اند؟
- محمدباقر صادقی: ابتدا باید بگویم بنده هنوز بازیكن باشگاه هستم و چیزی به صورت رسمی تا بامداد امروز (یكشنبه) به بنده ابلاغ نشده است. روز گذشته اعلام نمودند سر تمرین تیم حاضر نشوم. البته تمرین روز گذشته لغو شد ولی امروز به تمرین می روم. باید این حكم را به صورت كتبی به من اعلام كنند. آقای منصوریان شفاهی به بنده اعلام نمود كه ادامه همكاری با شما امكان پذیر نیست.
* كنار گذاشتن شما از ذوب آهن تصمیم كادر فنی بوده است یا تصمیم باشگاه؟
- بنده هنوز جلسه ای با آقای منصوریان یا باشگاه نداشته ام ولی به هر حال تصمیمی است كه گرفته اند. نمی دانم چه كسی این تصمیم را اتخاذ نموده. فقط آقای منصوریان سر تمرین به من اظهار داشت كه این تصمیم نه فنی است نه انضباطی!
* آیا این تصمیم می تواند ارتباطی به دوستی شما با سعید آذری مدیرعامل پیشین باشگاه داشته باشد؟
- امیدوارم اینطور نباشد چون در این صورت حركتی غیر اخلاقی و غیر حرفه ای انجام داده اند. مگر می شود یك بازیكن را به خاطر دوستی و ارتباطش با مثلا مدیر سابق باشگاه كنار بگذارند؟

* آیا جلسه ای با مسئولان باشگاه ذوب آهن داشته اید؟
- فعلا خیر. قرار بود ساعت ۱۱ امروز (یكشنبه) به باشگاه بروم كه گفتند باشگاه تعطیل می باشد. جلسه ام به فردا موكول شده است و باید با آقای كربكندی صحبت كنم. گویا تصمیم گیرنده این روزهای باشگاه آقای كربكندی رئیس سازمان فوتبال ذوب آهن است.
* در مدت طولانی حضورتان در باشگاه ذوب آهن سابقه اختلاف نظر با آقای كربكندی داشته اید؟
- من مستقیم با ایشان كار نكرده ام. سالهای دور كه جوانتر بودم گاهی كنار تیم تمرین می كردم و اختلافی هم با آقای كربكندی نداشتم. فكر نمی كنم ایشان هم مشكلی با من داشته باشد. سرمربی تیم این تصمیم را گرفته و همه چیز به آقای منصوریان بر می گردد. من هم به این تصمیم احترام می گذارم. ابتدای این فصل چند پیشنهاد داشتم كه به خاطر ذوب آهن در تیم ماندم. امیدوارم دلیل كنار گذاشتنم غیر حرفه ای نباشد. ۱۷ سال در ذوب آهن زحمت كشیدم و هیچ موقع برایم مهم نبوده كه چه مدیری می آید و می رود. هر موقع به من بازی دادند به زمین رفتم و هر موقع نیمكت نشین بودم، اعتراضی نكردم.
* اگر تصمیم به اخراج شما بگفته سرمربی تیم فنی و انضباطی نباشد، می تواند به صورتی شائبه كم كاری شما را به ذهن متبادر كند.
- اصلا و ابدا. برای چه باید كم كاری كنم؟ یك بازیكن هیچ موقع عزت و شرفش را به خاطر یك نفر دیگر زیر پرسش نمی برد. سالی كه من از ذوب آهن به سایپا رفتم، اواخر فصل با ذوب آهن بازی داشتیم. ذوب آهن اگر ما را شكست می داد صد درصد در لیگ می ماند ولی بهترین بازی عمرم را جلوی این تیم انجام دادم. سایپا در آن مسابقه پیروز شد و ذوب آهن در بازی آخر خود در لیگ با «سلام و صلوات» در لیگ ماند. همه مرا می شناسند و می دانند در هر تیمی بوده ام با تمام وجود كار كرده ام. نتیجه یك مسابقه صرفا دست من نیست. همه چیز به دروازه بان بر نمی گردد. من بازیكن باشگاه هستم. تا الان سه بار از ذوب آهن رفته ام و برگشته ام. هر موقع كه خواستند در خدمت تیم بودم.
* اینطور بنظر می رسد پس از جلسه هیات مدیره ذوب آهن، مسئولان باشگاه و تیم به صورتی بر سر شما معامله كرده اند.
- نمی دانم و در این مورد اطلاعی ندارم. امیدوارم اینطور نباشد چون در این صورت باید فاتحه باشگاه را خواند. اگر امروز سر من معامله كرده باشند، فردا این اتفاق را برای یك نفر دیگر رقم می زنند. من مشكلی برای باشگاه ایجاد نكردم و اعتراضی بابت نیمكت نشینی نداشته ام.


منبع:

1398/08/26
15:23:53
5.0 / 5
4109
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
دوستان بازی فوتبال
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری