واكنش باشگاه پرسپولیس به اظهارات مدیرعامل سپاهان

واكنش باشگاه پرسپولیس به اظهارات مدیرعامل سپاهان

به گزارش بازی فوتبال باشگاه پرسپولیس اظهارات تابش درباره پرسپولیس و بازیكنان آنرا ˮتعجب برانگیزˮ دانست.به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، پس از اظهارات مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره اظهارات گابریل كالدرون، مدیر روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس نسبت به این مورد واكنش نشان داد. وی در اظهارات خود كه در سایت باشگاه پرسپولیس انتشار یافت، اظهار داشت: باید تاكید نماییم آقای كالدرون هیچگاه و به هیچ عنوان نگفته اند كه بازی ها مهندسی شده است. مصاحبه آقای كالدرون موجود است. ایشان جملات دیگری به كار برده بودند و تاكید دارند كه نه اتهامی به استقلال زده اند و نه به داوری و ویدئوی آن هم موجود است.

وی افزود: اینكه "نتایج مهندسی می شود" یا از "پرسپولیس حمایت می شود" اتهامات پوچی بوده كه افراد دیگری اول بار آنرا به دنبال افزایش شانس قهرمانی پرسپولیس در فصل گذشته طرح كرده بودند. متاسفانه این افترا زنی ها تبدیل به اپیدمی شد و در ادامه افراد مختلف هم آنرا طرح كردند اما هیچ برخوردی با آنها نشد و حالا هم جای تعجب دارد كه برخی چون آقای تابش با سوابق مدیریتی و فوتبالی كه دارند چرا جملاتی را به مربی پرسپولیس نسبت می دهند كه هیچگاه آنها را بیان نكرده است. اینكه آقای تابش اینگونه جملاتی را به شكلی عجیب تفسیر و بعد به آقای كالدرون نسبت دهند جای تاسف دارد. در واقع باشگاهی (سپاهان) كه عوامل آن ادعای مهندسی نتایج در فوتبال ایران را طرح كردند حال جمله ای را به آقای كالدورن نسبت می دهند كه هیچگاه آنرا بیان نكرده اند.

قدوسی خاطرنشان كرد: همینطور این اظهار نظر كه شش بازیكن پرسپولیس آپشن بالای ۵۰ میلیاردی دارند صرف نظر از آنكه تشویش اذهان عمومی محسوب می گردد كذب محض است و نمی دانیم ایشان چرا و بر چه مبنا چنین اظهاراتی را مطرح می كنند. حال كه این فرافكنی ها مطرح شده برای روشن شدن افكار عمومی باید بگوییم مجموع اصل قرارداد كلیه بازیكنان پرسپولیس (با احتساب ارز آزاد برای بازیكنان خارجی) ۵۰ میلیارد تومان هم نمی گردد و آپشن های قرارداد آنها هم مربوط به قهرمانی در لیگ، حذفی و موفقیت ها در آسیا می شود كه این آپشن ها هم شامل حال همه بازیكنان نشده و واقعا جای تعجب دارد كه چرا اینگونه ضد یك باشگاه و بازیكنان آن آمار و ارقام كذب مطرح می شود و چنین هجمه هایی ضد آن شكل می گیرد در حالیكه اصلا و ابدا حقیقت ندارد.

مدیر روابط عمومی پرسپولیس تصریح كرد: تصمیم نهایی درباره این اظهار نظرهای كذب بعد از عرضه گزارش و بررسی ها از جانب آقای انصاری فرد امروز یا فردا اتخاذ و اعلام می گردد.
1398/08/22
19:29:51
5.0 / 5
4464
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری