قلعه نویی:

نورافكن معرفت به خرج داد

نورافكن معرفت به خرج داد

بازی فوتبال: سرمربی سپاهان می گوید با عنایت به اینكه تیمش روی زمین بازی می كند، شرایط چمن ورزشگاه نقش جهان برای تیمش سم است.به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان بعد از برتری ۲ بر صفر تیمش برابر تراكتور در نشست خبری این دیدار حاضر شد و اظهار نمود: تیم من برده است و می خواهم گلگی كنم. انتظار دارم هواداران ورزشگاه را پر كنند و همین طور این زمین برای سپاهان كه روی زمین بازی می كند سم است. نقش جهان چمن خوبی دارد اما زیرسازی آن خراب است.

او افزود: از نورافكن تشكر می كنم برای اینكه تیم پزشكی ما به او گفته بود نباید بازی كنی تا با سلامت كامل به اردوی تیم ملی برود اما او بازی كرد و معرفت به خرج داد و حتی امكان داشت مصدوم شود. تیم یك دل و با معرفتی داریم؛ از مهدی كیانی گرفته تا رسول نویدكیا.

وی افزود: به بازیكنانم و تیم حریف تبریك می گویم. در نیمه نخست خوب نبودیم و چند اشتباه داشتیم كه امكان داشت گل بخوریم. امیدوارم پس از این تعطیلات مصدومانمان برگردند و با تیم كامل لیگ را ادامه دهیم. تیم خوبی داریم و لیاقت صدرنشینی را داریم و دو مساوی هم كه گرفتیم، حق مان نبوده است.

قلعه نویی درباره تعویضش در دقیقه ۲۳ اظهار داشت: وقتی دیدیم تیم مان ریتم ندارد، باید تعویض می كردیم. همه تعویض ها برای این نیست كه بازیكن بد بازی می كند. وقتی بازیكن مصدوم می شود یا آهنگ تیم اجرا نمی گردد، فرقی نمی كند چه دقیقه ای باشد و مربی باید به هدایت تیمش كمك نماید.

سرمربی سپاهان درباب مصدومیت قربانی اظهار داشت: علی امروز خیلی خوب بود و تمام سر ها را زد و چند فرصت را هم ایجاد كرد.

وی درباره عملكرد رسول نویدكیا توضیح داد: وقتی رسول به بازی آمد فشار تیم حریف را گرفت و ما را به تیم برگرداند. در مس كریمان بازیكن خوب تیم من بود. شاید نتواند همه بازی ها را به ما كمك نماید اما قداست این بازیكن برای ما مهمست.

همچنین قلعه نویی در ابتدای نشست خبری خود درباره درگیری خبرنگاران با دنیزلی و مدیررسانه ای تراكتور اظهار داشت: ما باید میزبان خوبی باشیم. خبرنگاران نباید نشست را تحریم می كردند و باید با احترام با سرمربی حریف برخورد می كردند.

منبع:

1398/08/14
23:19:31
5.0 / 5
4274
تگهای خبر: بازی , بازیكن , پزشك , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری