نكونام:

داور با ما دعوا داشت اما به پرسپولیسی ها می گفت عزیزم

داور با ما دعوا داشت اما به پرسپولیسی ها می گفت عزیزم

بازی فوتبال: سرمربی فولاد معتقد می باشد اشكان خورشیدی قضاوت خوبی در بازی تیمش با پرسپولیس نداشته است.به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، جواد نكونام پس از شكست یك بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس در نشست خبری اظهار داشت: فرق دو تیم روی ضربه پنالتی بود كه پیش از آن بطور صد درصد توسط سید جلال حسینی روی احمد عبدالله زاده خطا شد ولی متاسفانه داور خطا نگرفت و همان توپ تبدیل به پنالتی شد. در صحنه دیگری حسینی به زمین می خورد و شیمبا توپ را می گیرد و داور هم سوت می زند. هیچ برخوردی صورت نگرفت. او خودش زمین خورد و داور اشتباه كرد. در این دو صحنه داور دو اشتباه وحشتناك داشت. روی صحنه پنالتی و زمین خوردن حسینی مرتكب اشتباه شد. من فقط اعتراض كردم و گفتم بازیكن حریف لیز خورد اما داور با من بحث بی مورد انجام داد و یك كارت زرد هم نشان داد.

سرمربی فولاد افزود: وقتی بازیكن ما لب خط آمد، داور چهارم به تندی با او حرف زد كه لوسیانو پریرا به او گفت"آقا آرام باش". در واقع داور با ما دعوا داشت اما به بازیكن حریف "عزیزم و قربانت شوم" گفت. فرق دو تیم اینطور مشخص شد.

نكونام اشاره كرد: در نیمه اول بازی پایاپای بود. در نیمه دوم پرسپولیس فقط وقت تلف كرد. بازیكنان ملی پوش و بزرگ این تیم مشغول اتلاف وقت شدند. طبیعیت فوتبال همین است. وقتی تیمی جلو بیفتد، از این حربه برای گرفتن امتیاز استفاده نماید. ما باید این مسائل را یاد بگیریم.

وی اشاره كرد: پرسپولیس در نیمه دوم هیچ كاری نكرد. ما در نیمه دوم اشتباهات خودمان در نیمه نخست را جبران كردیم و بازی را در اختیار داشتیم می توانستیم به گل برسیم ولی كم دقتی كردیم. موفقیت حریف روی اشتباهی بود كه پیش از پنالتی رخ داد و داور خطای حسینی را نگرفت. مساوی حداقل نتیجه ممكن بود و اگر بازی را می بردیم، هم حقمان بود.

سرمربی فولاد درباره بازی بدون برنامه تیمش مقابل پرسپولیس و ارسال توپ های مستقیم به سمت دروازه پرسپولیس كه توسط حسینی و بیرانوند دور شد، پاسخی نداد و خطاب به خبرنگار اظهار داشت كه از او سوال نشده و صرفا یك نظر كارشناسی درباره بازی تیمش ارائه شده است.

سپس با پافشاری خبرنگار و اصلاح این سوال كه چرا تیمش نتوانسته سانتری روی دروازه حریف انجام دهد، اظهار داشت: صابر حردانی چندین بار به سمت دروازه حریف شوت زد. وقتی تیمی قلب دفاعش را می بندد، مجبوریم شوت بزنیم و از كنار زمین توپ را به داخل محوطه جریمه ارسال نماییم. تیمی كه انقدر بسته بازی می كند، موقعیت كمی به حریف می دهد. ما مجبور بودیم شوت بزنیم و از اشتباهات حریف استفاده نمائیم كه موفق به زدن گل نشدیم.

سرمربی فولاد درباره لو رفتن توپ در طول بازی توسط هافبك های كناری تیمش اظهار داشت: بطور كلی یكسری اشتباهات در این زمینه داشتیم. پس از آن پنالتی ناخواسته توسط روح الله سیف اللهی، بازیكن ما روحیه خودش را از دست داد و ما هم سیف اللهی را تعویض كردیم. صابر حردانی هم در نیمه دوم خوب بازی كرد. محمد قاسمی نژاد هم بعنوان هافبك كناری نتوانست خوب كار كند چون او به سبب كمبود بازیكن در پست غیرتخصصی بازی می كند. برای نیم فصل بازیكنانی را مدنظر داریم و دنبال مذاكره با آنها هستیم.
1398/08/14
10:20:57
5.0 / 5
4140
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری