فولاد صفر - پرسپولیس یك؛

پرسپولیس با دست فولاد به رده دوم رسید

پرسپولیس با دست فولاد به رده دوم رسید

بازی فوتبال: پرسپولیس با یك گل فولاد را در خوزستان شكست داد.به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، از هفته دهم لیگ برتر فوتبال ایران، فولاد خوزستان از ساعت ۱۷: ۴۵ در ورزشگاه "شهدای فولاد" میزبان پرسپولیس بود. این دیدار با برتری یك صفر شاگردان كالدرون به انتها رسید.

مهدی ترابی در دقیقه هفت از روی نقطه پنالتی برای پرسپولیس گل زد.

پرسپولیس با این پیروزی ۱۹ امتیازی شد و به سبب تفاضل گل كمتر نسبت به سپاهان به رده دوم جدول رده بندی صعود كرد. فولاد نیز كماكان با ۱۶ در رده ششم باقی ماند.

نیمه نخست

در حالی كه بازی با فشار فولاد روی دروازه پرسپولیس شروع شده بود، روح الله سیف اللهی در دقیقه ششم بازی مرتكب خطای پنالتی شد.

گل: مهدی ترابی در دقیقه هشت از روی نقطه پنالتی دروازه فولاد را باز كرد. ضربه او پس از برخورد به دیرك دروازه، با خوش شانسی تبدیل به گل شد.

در دقیقه ۱۴، سانتر بازیكن فولاد در داخل محوطه جریمه روی پای بازیكن این تیم قرار گرفت و ضربه او به راحتی دقیقا به جایی رفت كه بیرانوند قرار داشت.

بازی تا دقیقه ۴۰ پرسرعت و در عین حال با اشتباهات فراوان دو تیم در خط حمله همراه بود و هیچ حمله خطرناكی روی دروازه ها خلق نشد. پرسپولیس توانست در دقیقه ۴۲ موقعیت خطرناكی را روی ضد حمله تند و تیز مهدی ترابی خلق كند. پاس ترابی در عمق دفاع فولاد سبب تك به تك شدن وحید امیری با شهاب گردان شد كه ضربه او به گردان برخورد كرد و به كرنر رفت.

نیمه دوم

بازی همانند نیمه نخست با سرعت و پاس های اشتباه دو تیم همراه بود. اولین موقعیت بازی رو شوت ازراه دور بازیكن فولاد ثبت گردید كه علیرضا بیرانوند به راحتی توپ را در آغوش گرفت.

در دقیقه ۶۴، مهدی شیری از پشت محوطه جریمه مبادرت به شوت زدن كرد كه ضربه او را شهاب گردان به كرنر فرستاد.

در دقیقه ۶۶، صابر حردانی با شوتی از فاصله ۳۰ متری دروازه بیرانوند را تهدید كرد اما این دروازه بان با واكنشی خوب توپ را راهی كرنر كرد.

در حالی كه بازی موقعیت های گل زیادی نداشت، مهدی ترابی طی برخوردی با بازیكن فولاد احساس مصدومیت كرد و پس از معاینه پزشكان، كالدرون او را تعویض كرد.

در دقیقه ۸۳، لوسیانو پریرا صاحب موقعیت گل خطرناكی شد اما تعلل او و ضربه نه چندان دقیقش سبب از دست رفتن این فرصت شد.

در دقایق پایانی برخی از هواداران مبادرت به استفاده از مواد دودزا كردند تا اشكان خورشیدی برای دقایقی بازی را متوقف نماید اما با پراكنده شدن دود، بازی ادامه پیدا كرد.

این دیدار در نهایت با حساب یك بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید.

تركیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد حسین كنعانی زادگان، احمد نوراللهی، محسن ربیع خواه، محمد انصاری، وحید امیری، مهدی ترابی (سیامك نعمتی ۷۸)، علی علیپور، محمد نادری (كارت زرد) (فرشاد احمدزاده ۳+۹۰) و مهدی شیری.

تركیب فولاد: شهاب گردان، فرزاد جعفری (صالح حردانی ۲۰)، ایوب والی، موسی كولیبالی، وحید حیدریه، احمد عبدالله زاده، محمد آبشك (كارت زرد)، محمد قاسمی نژاد (امیرحسین باقرپور ۷۶)، روح الله سیف اللهی (صابر حردانی ۵۳)، حسن بیت سعید و لوسیانو پریرا.

منبع:

1398/08/13
23:43:23
5.0 / 5
4466
تگهای خبر: بازی , بازیكن , پرسپولیس , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری