همدلی كادر فنی یكی از نقاط قوت تیم جوانان است

شریفی: فوتبال دوستان از ستاره های آینده حمایت كنند

شریفی: فوتبال دوستان از ستاره های آینده حمایت كنند

به گزارش بازی فوتبال مربی تیم فوتبال جوانان ایران در آستانه آغاز مسابقات مقدماتی قهرمانی جوانان آسیا اظهار داشت: امیدوارم با حمایت فوتبال دوستان بچه های ما در خانه خودشان احساس غربت نكنند.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، حیدر شریفی در آستانه آغاز آخرین اردوی تیم جوانان قبل از شروع مسابقات تصریح كرد: ما در این اردو به دنبال آماده سازی نهایی اعضای تیم از نظر روحی و جسمی همینطور تاكتیكی خواهیم بود. لازم است كه بچه ها تمركز و آمادگی ذهنی مناسب را برای بازی ها پیدا كنند همینطور آخرین تمرینات تاكتیكی، ضربات ایستگاهی و سایر بخش های لازم در این اردو مرور خواهد شد تا با آمادگی كامل وارد مسابقات شویم.
وی در مورد آخرین بازی های تداركاتی تیم جوانان اظهار داشت: بازی با استقلال آخرین مسابقه ای بود كه پیش از بازی ها برگزار كردیم كه نكات خیلی خوب و مفیدی داشت. فكر می كنم اعتماد بنفس لازم برای بچه ها در این بازی بوجود آمد همینطور بعضی از نقاط ضعفمان را شناسایی كردیم ازجمله از دست دادن موقعیت ها كه مساله مهمی است. ما فرصت های زیادی را در این بازی از دست دادیم ولی در بازی های رسمی جای اشتباه نیست و باید از هر موقعیت جدی یك گل ساخت.
حیدر شریفی كه سابقه هدایت تیم فوتبال نونهالان ایران را هم دارد در مورد كادر فنی تیم جوانان اظهار داشت: برای من خدمت به همه رده ها و تیم های ملی سبب افتخار است. در مورد كادر فعلی تیم جوانان هم باید بگویم در كنار آقای پورموسوی و سایر همكاران تركیب بسیار خوبی شكل گرفته كه همراه و هم قسم هستیم. این همدلی به عقیده من یكی از نقاط قوت تیم جوانان است. همه در كنار هم برادرانه تلاش می نماییم و هدفی جز موفقیت و سربلندی تیم وجود ندارد.
مربی جوانان در انتها اظهار داشت: حریفان خودمان را به خوبی آنالیز كرده ایم و می دانیم تیم های قدرتمندی هستند خصوصا امارات كه برنامه های آماده سازی خوبی داشته و بازی های آنها را به خوبی مورد بررسی قرار داده ایم. امیدوارم فوتبال دوستان از این بازیكنان جوان كه ستاره های آینده فوتبال كشور هستند در بازی حمایت كنند تا در خانه خودمان احساس غربت نكنیم و در بازی ها با تمام توان و استفاده از شرایط میزبانی با كسب امتیازات كامل و بعنوان صدرنشین صعود نماییم.

1398/08/09
16:53:03
5.0 / 5
4230
تگهای خبر: بازی , بازیكن , برنامه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری