واریز درآمدهای اینستاگرامی پرسپولیس به حساب یك خانم!

واریز درآمدهای اینستاگرامی پرسپولیس به حساب یك خانم!

به گزارش بازی فوتبال شكایت باشگاه پرسپولیس به خاطر سوء استفاده از صفحه اینستاگرام این باشگاه در شعبه ۹ بازپرسی فرهنگ و رسانه جریان دارد.


به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، حدود دو سال قبل باشگاه پرسپولیس صفحه اینستاگرامی خویش را راه اندازی نمود و بعد از نامه نگاری هایی كه انجام شد، توانست برای صفحه رسمی خود تیك آبی " احراز هویت" هم دریافت كند اما بعد از گذشت چند ماه مشخص شد صفحه رسمی باشگاه پرسپولیس كه در سایت این باشگاه هم برای آن تبلیغ شده بود تا تعداد دنبال كننده های آن به حدود دو میلیون نفر برسد، در اختیار باشگاه پرسپولیس نیست. همین مبحث كافی بود تا مسئولان وقت باشگاه با طرح شكایتی در دادسرای فرهنگ و رسانه پیگیر مبحث شوند.
پرسپولیسی ها بیشتر از یك سال تلاش كردند و در نهایت توانستند اداره ی صفحه اینستاگرام خویش را به صورت كامل در اختیار بگیرند اما این مورد هم سبب نشد پرونده شكایت آنها از افرادی كه صفحه را غیرقانونی اداره می كردند و تبلیغات خویش را در آن منتشر می كردند پیگیری نشود.
همان زمان كه این صفحه از اختیار باشگاه پرسپولیس خارج شده بود شایعه ای عنوان شد كه یكی از پیشكسوتان پرسپولیس صفحه را در اختیار دارد و این صفحه را در اختیار مسئولان باشگاه پرسپولیس قرار نمی دهد. اما باشگاه بدون توجه به شایعات، تنها بر مبنای نامه رسمی كه از اینستاگرام دریافت كرده بود در شعبه ۹ بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه شكایتی باز كرد و در آن شكایت ایمیل و شماره تماسی كه اكانت رسمی باشگاه پرسپولیس روی آن ثبت شده بود را به دادسرا عرضه كرد.
البته پرسپولیسی ها بعدها كه این صفحه را در اختیار گرفتند متوجه شدند كه طی یك سالی كه اداره صفحه در اختیارشان نبوده، ۹۰ شركت، شخص و همین طور فروشگاه در صفحه مذكور برای خود تبلیغات كردند و در ادامه با پیگیری مبحث مشخص شد هزینه های این ۹۰ تبلیغ را به حساب شخصی یك خانم واریز كرده اند. در همین راستا شكایت باشگاه پرسپولیس از این خانم كه پول های تبلیغات به حسابش واریز شد هم به دادسرای فرهنگ و رسانه عرضه شد.
در همین رابطه شكایت باشگاه پرسپولیس از صاحب شماره موبایلی كه صفحه روی آن ثبت شده بود و همین طور خانمی كه پول تبلیغات به حسابش واریز شده بود در شعبه ۹ بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه در جریان است و باید منتظر بود تا بعد از بررسی این نهاد، اطلاعت جدیدی درباره این پرنده عرضه شود.1398/08/01
17:28:02
5.0 / 5
4258
تگهای خبر: باشگاه , پرسپولیس , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری