سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان:

موضع من نسبت به مشاوران مرد تغییر نكرده است!

موضع من نسبت به مشاوران مرد تغییر نكرده است!

به گزارش بازی فوتبال شهناز یاری بعد از پذیرفتن هدایت تیم ملی فوتسال زنان اظهار داشت: به سبب برگزاری مسابقات لیگ تا اسفند ماه نمی توانیم اردوهای طولانی مدت برگزار نماییم.شهناز یاری در گفتگو با خبرنگار مهر، بعد از قبول هدایت تیم ملی فوتسال بانوان اظهار داشت: زمان زیادی را از دست داده ایم. تیم ملی مدت زیادی بدون سرمربی بود و اردوهای منظمی برگزار نشد. از دست رفتن این تایم موجب شد تا با كمبود وقت مواجه شویم. اهتمام بر این است تا در مدت باقیمانده بهترین نتیجه را رقم بزنیم. همه باید دست به دست هم دهیم تا مسیر موفقیت را فراهم نماییم چونكه اشخاص مهم نیستند و در این راه همه باید باهم باشیم.
سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان اضافه كرد: ایجاد این اتحاد مهمترین وظیفه من است كه این هدف را به كادرفنی و بازیكنانم بدهم. هدفم عبور از آسیا است، می دانم راه سخت و ناهمواری در این راه سخت داریم و از اساتید مرد كمك خواهیم كرد.
وی اشاره كرد: هم اكنون درگیر مسابقات لیگ هستیم، لیگی كه خوشبختانه باید بگویم ۲ سال است كه فوتسال بازی می نماییم. در گذشته فقط اسم لیگ را یدك می كشید و هیچ بار كمی و كیفی نداشت. ۲ سال است كه حدود ۷ تیم مدعی با عنایت به پخش شدن ملی پوشان در لیگ حضور دارند و موجب ایجاد شور و هیجان در لیگ شده است. قبل از آن هیچ هیجان و پیشرفتی در لیگ وجود نداشت. ۲ سال است كه از لیگ لذت می برم و احساس پویایی در لیگ داریم.
یاری افزود: از این هفته مسابقات لیگ را پیگیری خواهم كرد. قبلا نیز پیگیر بوده ام و اطلاعات و آگاهی كامل از شرایط تیم ها، بازیكنان و جدول دارم. در فصل جاری نیز چند بازی را زیر نظر داشته ام و حتما بازی سایپا و رهیاب نیز به سالن خواهم رفت و تا جایی كه بتوانم تمام هفته این كار را خواهم كرد.
سرمربی تیم ملی درباره زمان شروع اردوها اظهار داشت: هنوز معین نمی باشد چونكه در حال تدوین و برنامه ریزی هستم. تا اسفند ماه نمی توانیم اردوهای طولانی مدت و زیاد برگزار نماییم چون تیم ها درگیر مسابقات لیگ هستند. تا اسفند ماه هدف برگزاری اردوهای كوتاه مدت برای هماهنگی و كارهای تاكتیكی است. ان شالله كار اصلی را از فروردین ماه استارت خواهیم زد و ۳ ماه مفید در اختیار داریم تا به بهترین شكل ممكن از آن برای برگزاری دیدارهای تداركاتی و اردو استفاده خواهیم كرد تا تیم برای تیرماه و مسابقات قهرمانی آسیا مهیا شود.
شهناز یاری در پاسخ به این پرسش كه به كمك از اساتید مرد اشاره كردید مشكلی با مشاوره مردان ندارید؟ اظهار داشت: در هیچ مصاحبه ای نگفته ام كه به تنهایی كار خواهم كرد و از مردان كمك نخواهم گرفت. از مشاورانی استفاده خواهم كرد كه آنها را قبول دارم و جز كاربلدان هستند. در لیگ نیز تیم ها مشاوران مرد دارند و مربیان جوان از مشاوره و تجربیات آنها استفاده می نمایند. موضعم را تغییر نداده ام و هرجا كه لازم باشد استفاده خواهم كرد.
وی در ادامه اظهار داشت: آن چیزی كه در رسانه مطرح كردم این بود سرمربی تیم ملی باید خانم باشد. سر حرفم هستم و در راس كار باید خانم حضور داشته باشد. هم اكنون نیز همه باید در كنار هم باشیم.
یاری درباره ادامه همكاری با علی رعدی در كادرفنی نیز اظهار داشت: در حال بررسی كادر جدید و همكارانم هستم و به فدراسیون ارائه خواهم داد.
سرمربی تیم ملی درباره پاداش پرداخته نشده تیم ملی نیز اظهار داشت: پیش از قبول هدایت تیم ملی هم پیگیر مطالبه ملی پوشان بودم هم اكنون نیز مسئولیتم سنگین تر شده و نسبت به این مساله بی تفاوت نیستم.
یاری درانتها اظهار داشت: به آرامش نیاز داریم. تكرار قهرمانی از خود قهرمانی سخت تر است و این مسئولیتم را سنگین تر كرده است. از فدراسیون فوتبال به سبب اعتماد و اعتقادشان به من تشكر می كنم. برای تكرار قهرمانی در آسیا تلاش خواهیم كرد چون بازیكنان این قابلیت را دارند و از این حق دفاع خواهند كرد.


منبع:

1398/07/16
15:08:43
5.0 / 5
4121
تگهای خبر: بازی , بازیكن , برنامه , پیشرفت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری