آرای جدید كمیته تعیین وضعیت بازیكنان منتشر گردید

آرای جدید كمیته تعیین وضعیت بازیكنان منتشر گردید

به گزارش بازی فوتبال كمیته تعیین وضعیت بازیكنان فدراسیون آرای خویش را در مورد برخی از پرونده های مطروحه در این كمیته نسبت به برخی باشگاههای مورد شكایت اعلام نمود.به گزارش بازی فوتبال به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، آرای جدید كمیته تعیین وضعیت بازیكنان و مربیان فدراسیون فوتبال منتشر گردید كه احكام صادره به شرح زیر است:
* با عنایت به شكایت میرمهدی قریشی از باشگاه نود ارومیه، این باشگاه به پرداخت ۷۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواستار محكوم شد. همینطور در مورد هزینه دادرسی با عنایت به عدم مطالبه توسط خواستار كمیته با تكلیفی مواجه نمی باشد.
* در پرونده شكایت هانیه رحمتی از باشگاه پارس جنوبی جم، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۴۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواستار محكوم شد. در مورد هزینه دادرسی با عنایت به عدم مطالبه توسط خواستار كمیته با تكلیفی مواجه نمی باشد. (رای قطعی است)
* برپایه رای صادره در پرونده شكایت ممی نظرزاده از باشگاه صنعت نفت آبادان، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۴۲۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۸ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محكوم شد.
* به دنبال شكایت محمدرسول اعظمی زاده از باشگاه كارون اروند خرمشهر، این باشگاه به پرداخت ۱۴۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواستار محكوم گردید. در مورد هزینه دادرسی با عنایت به عدم مطالبه توسط خواستار كمیته با تكلیفی مواجه نمی باشد.
آرای صادره ظرف مدت هفت روز از تاریخ ابلاغ در كمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

1398/07/08
14:01:14
5.0 / 5
4274
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری