اعتراض استقلال به آراء دربی؛

پرسپولیس از این رای راضی است، باید استراماچونی را به زمین بفرستیم

پرسپولیس از این رای راضی است، باید استراماچونی را به زمین بفرستیم

بازی فوتبال: باشگاه استقلال بعد از صادر شدن رای انضباطی دیدار با پرسپولیس، اعتراض خودرا اعلام و اصرار كرد با آرایی كه صادر شده باید سرپرست و سرمربی تیم را در خط دفاعی بازی دهند!به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، اطلاعیه باشگاه استقلال در اعتراض به احكام صادر شده توسط كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به شرح زیر است:
اولین نكته ای كه از احكام كمیته انضباطی در نگاه هر هواداری از هر تیمی به چشم می آید، كوشش برای ایجاد تعادل در اعمال جریمه و محرومیت است تا هر دو طرف راضی باشند و كمیته انضباطی را متهم به جانبداری نكنند!
طبیعتاً تیم حریف كاملاً راضی است اما استقلال با عنایت به عدم رعایت عدالت در این زمینه متضرر شده و خواستار تجدید نظر و احقاق حق خود است. مگر می شود هر دو تیم از هر لحاظ درباب حوادث یك مسابقه برابر باشند؟
آقای حسن زاده می گوید رفتارهای احمدزاده جان مردم را به خطر انداخت. یعنی رفتار هیچ بازیكنی از تیم استقلال، خارج از چارچوب معمول در حواشی فوتبال نبوده. آیا جرایم و محرومیت های تیمی كه رفتار بازیكنش جان مردم را به خطر انداخته، با تیمی كه بازیكنش در زمین اعتراض كرده باید برابر باشد؟ پس چگونه است كه ما در بازی بعدی باید از خط دفاعی خودمان محروم شویم.

بازیكن یك تیم جان مردم را به خطر انداخته، اما ما مجازات شده ایم و احتمالاً در بازی بعدی باید از جواد زرینچه و استراماچونی در خط دفاعی استفاده نمائیم. یا تیم را با یك مدافع به میدان بفرستیم!
چگونه است كه سیاوش یزدانی یك جلسه محروم می شود اما كنعانی زادگان با وجود تحریك تماشاگران در شروع درگیری محروم نمی گردد و یا حكم دست زدن عارف غلامی برای داور با حكم مدافع رقیب كه سابقه توبیخ و تذكر كم ندارد، یكی است؟!
باعث تاسف است كه با خطای دروازه بان حریف در ضربه پنالتی، موقعیت مسلم استقلال در دربی از دست رفته. حالا باید علاوه بر دربی، در بازیهای بعدی هم متضرر شویم! باشگاه استقلال با جدیت از مقامات فدراسیون فوتبال می خواهد كه درباب قسمتی از احكام مبهم صادر شده درباره تیم استقلال تجدید نظر كند.


منبع:

1398/07/07
18:56:54
5.0 / 5
4166
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری