باشگاه استقلال به پرسپولیس بلیت نداد

تماشاگران باز هم بدون بلیت به ورزشگاه آمدند!

تماشاگران باز هم بدون بلیت به ورزشگاه آمدند!

به گزارش بازی فوتبال با وجود اعلام مسؤلان در خصوص تهیه بلیت از جانب تماشاگران داربی ۹۰، از باز هم كسانی بدون تهیه بلیت به ورزشگاه آزادی آمده اند.به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، حدود چهار ساعت قبل از آغاز دیدار پرسپولیس و استقلال، حدود ۳۰۰۰ نفر وارد ورزشگاه آزادی شده اند. هواداران حاضر با شعارهایی به تیم رقیب فحاشی می كنند. بیشتر تماشاگران حاضر در بیرون ورزشگاه و زیر سایه درختان در حال استراحت هستند تا با شروع بازی وارد استادیوم شوند.

با وجود اینكه اعلام شده بود به تماشاگری كه بلیت الكترونیكی تهیه نكرده اجازه ورود به ورزشگاه داده نخواهد شد اما مشاهدات خبرنگار ایسنا نشان داده است باز هم هوادارانی كه بیشتر آنها از شهرهای دیگر به تهران آمده اند، بلیت در اختیار ندارد و خواستار ورود به ورزشگاه هستند. با این وجود پلیس اجازه ورود تماشاگرانی كه بلیت تهیه نكردند را نمی دهد. البته تماشاگرانی كه بلیت تهیه كرده اند باید كارت ملی همراه داشته باشند تا بدون مشكل وارد ورزشگاه شوند.

خبرنگار ایسنا با چند نفر از كسانی كه بدون بلیت به ورزشگاه آمده بودند صحبت كرد. یكی از آنها كه به همراه دوستانش از دزفول برای تماشای داربی به تهران سفر كرده بود، اظهار داشت: من نمی دانستم باید بلیت الكترونیكی بخرم. همیشه بدون بلیت می آمدم چون می دانستم یك سوم بلیت ها را در ورزشگاه به فروش می رسانند. الان هم واقعا نمی دانم چه كاری باید انجام بدهم.

یكی دیگر از تماشاگران به خبرنگار ایسنا اظهار داشت: ای كاش این كار را ۱۰ سال قبل انجام می دادند. فروش بلیت الكترونیكی كار خوبی است چون كار ما را برای خرید بلیت آسان می كند اما این كار معایبی دارد چون گاهی سایت با مشكل مواجه می شود.

چهار ساعت قبل از آغاز داربی ۹۰، گیت های ورودی تماشاگران بدون مشكل در حال فعالیت است.در بیرون ورزشگاه تعدادی پلیس سوار گشت زنی می كنند.

با قرعه كشی سازمان لیگ مشخص شد میزبان داربی ۹۰ باشگاه استقلال است. ازاین رو این باشگاه طی چند روز اخیر مبادرت به فروش بلیت كرده اما در اقدامی عجیب هیچ سهمیه بلیتی در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار نداده تا این باشگاه بتواند این بلیت ها را در اختیار بازیكنان، اعضای كادر و پیشكسوتان خود قرار دهد.

محمدحسن انصاری فرد به خاطر این مورد به شدت ناراحت شده و می خواهد با پیگیری موضوع، سهمیه باشگاه پرسپولیس را از استقلالی ها بگیرد.
1398/06/31
15:01:25
5.0 / 5
4243
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری