مهر در گزارشی بررسی كرد؛

تركیب احتمالی استقلال برای دربی، تردید استراماچونی در چند پست

تركیب احتمالی استقلال برای دربی، تردید استراماچونی در چند پست

بازی فوتبال: سرمربی تیم فوتبال استقلال كه در سه دیدار گذشته تغییرات زیادی در تركیب تیمش به وجود آورده است، برای دیدار با پرسپولیس هم با تردیدهایی برای انتخاب نفرات اصلی مواجه خواهد بود.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، آبی پوشان تهران بعد از یك شكست و دو تساوی در هفته های اول تا سوم، از هفته چهارم لیگ برتر میزبان سرخ پوشان تهران هستند. آندره استراماچونی در حالی تیمش را برای این بازی آماده می كند كه سه بازیكنش را به سبب محرومیت و مصدومیت در اختیار نخواهد داشت.
آبی پوشان در حالی برای این بازی آماده می شوند كه هنوز وضعیت فرشید اسماعیلی معین نمی باشد، اما به احتمال زیاد وی به سبب محرومیت تیمش را همراهی نخواهد كرد. همین طور شیخ دیاباته و فرشید باقری هم به سبب مصدومیت این بازی را از دست داده اند.
در این بازی مثل سه دیدار گذشته سید حسین حسینی سنگربان آبی پوشان خواهد بود و خط دفاعی استقلال هم از ۴ بازیكن شكل می گیرد. وریا غفوری مدافع راست و كاپیتان آبی پوشان در این پست حضور دارد و زوج خط دفاعی آبی پوشان هم به احتمال قریب به یقین از سیاوش یزدانی و محمد دانشگر شكل خواهد گرفت.
استراماچونی برای دفاع چپ دو گزینه دارد. میلیچ و زكی پور نفراتی هستند كه قابلیت حضور در این پست را دارند. اما در این بین احتمال این كه میلیچ انتخاب سرمربی آبی ها باشد بیشتر است.
علی كریمی می تواند انتخاب اول استقلالی ها در خط میانی باشد و باتوجه مصدومیت فرشید باقری و آمادگی نسبی روزبه چشمی، این هافبك باتجربه آبیها می تواند شگفتانه آنها در این بازی باشد تا كمربند میانی آبی پوشان شكل گیرد.

هرچند استراماچونی انتخاب های دیگری مثل ریگی و رضاوند را هم برای این پست دارد، اما بعید است زوجی به جز كریمی- چشمی در این منطقه از زمین شكل بگیرد. اما چنانچه بهر دلیلی چشمی وارد تركیب نشود، رضاوند و ریگی گزینه های قابل اعتمادی برای این بازی هستند.
آبیها برای سمت راست خط میانی دو گزینه دارند. استراماچونی می تواند بین داریوش شجاعیان و علی دشتی یكی را برای این منطقه انتخاب نماید. تجربه شجاعیان برای دربی بیشتر است و سرعت علی دشتی برای وینگر بهتر است. اگر دشتی انتخاب استراماچونی برای این پست باشد، امكان دارد شجاعیان وینگر آبی ها در جناح چپ زمین باشد.
چنانچه میلیچ مدافع چپ آبی ها در دربی باشد، میلاد زكی پور یكی از بازیكنانی است كه امكان دارد در پست وینگر چپ به كار گرفته شود.
محسن كریمی هم از بازیكنان آماده این روزهای استقلال است كه عملكرد خوبی در هفته های ابتدایی لیگ داشته و قابلیت بازی در چند پست همچون وینگرهای چپ و راست، مهاجم سایه و مهاجم گوش را دارد. اگر قرار باشد كریمی در تركیب ثابت آبیها قرار گیرد، پست وینگر چپ محتمل ترین جایی باشد كه او بازی كند.
شاید گمانه زنی برای خط حمله استقلالی ها كار سختی نباشد چونكه آنها گزینه های زیادی برای منطقه ندارند. مهدی قائدی كه روزهای خوبی را در استقلال سپری می كند در كنار مرتضی تبریزی كه در غیاب دیاباته به تركیب ثابت رسیده، محتمل ترین زوج خط حمله آبی پوشان برای دربی هستند.
دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس در قالب هفته چهارم لیگ برتر از ساعت ۱۶ روز یكشنبه ۳۱ شهریور و به میزبانی آبی پوشان در ورزشگاه آزادی برگزار می گردد و احتمال این كه حسینی، غفوری، دانشگر، یزدانی، میلیچ (زكی پور)، علی كریمی، چشمی، شجاعیان، زكی پور (محسن كریمی)، قائدی و تبریزی یازده بازیكن اصلی استقلال باشند وجود دارد.

1398/06/30
15:13:40
5.0 / 5
4456
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری