جدیدترین اظهار نظر بیرانوند درباره خداحافظی اش از فوتبال: عصبی بودم آن حرف ها را زدم! بعلاوه فیلم

جدیدترین اظهار نظر بیرانوند درباره خداحافظی اش از فوتبال: عصبی بودم آن حرف ها را زدم! بعلاوه فیلم

به گزارش بازی فوتبال دروازه بان پرسپولیس درحالی كه در صحبت های روز چهارشنبه خود با خبرنگاران قویا مصاحبه خود درباره خداحافظی از فوتبال ایران را تكذیب كرده كه در تازه ترین اظهاراتش عنوان كرده صحبت درباره خداحافظی از فوتبال را به خاطر عصبانی بودن و در جمع دوستانه مطرح كرده است.


به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، بعد از انتشار خبر محرومیت یك جلسه ای علیرضا بیرانوند از جانب كمیته انضباطی، این دروازه بان طی گفت وگوی اختصاصی با ایسنا، از خداحافظی اش از فوتبال ایران اطلاع داد. این اظهارات بیرانوند درحالی در گفتگو با خبرنگار ایسنا عنوان شد كه اصرار داشت این اظهاراتش به نقل از او منتشر شود.
در همین حال و بعد از گذشت چند روز، بیرانوند روز چهارشنبه در حاشیه تمرین پرسپولیس در گفتگو با خبرنگاران رسانه های مكتوب عنوان كرد: "خنده دار است كه بازیكن 26 ساله از فوتبال خداحافظی كند. امسال سال ششم بازی حرفه ای من است و افتخارات بزرگی در ایران كسب كرده ام. به دنبال این بودم كه واكنشی به خبر خداحافظی ام داشته باشم اما سكوت كردم. من خداحافظی ام را تكذیب می كنم و به دنبال آرزوهای بزرگ هستم كه یكی از آنها قهرمانی در آسیا است".
دروازه بان پرسپولیس در پاسخ به خبرنگاری درباره مصاحبه ای كه از او انتشار یافت، اظهار داشت: "شما صدای من را دارید؟ فایل صوتی من را بیاورید و پخش كنید. سند را رو كنید و اصلا بروید و ببینید كه خطی كه بنده به تو (خطاب به خبرنگار ایسنا) پیام داده را درآوردید كه بنام چه كسی است. اگر شما رو كردید من آنرا تایید می كنم!"
این اظهارات بیرانوند درحالی مطرح می شود كه حالا گفت وگویی تازه از او انتشار یافته كه نشان می دهد، دروازه بان پرسپولیس تلویحا مصاحبه خود با ایسنا را تایید كرده است. وی در این گفتگو با اشاره به مبحث خداحافظی اش از فوتبال ایران اظهار داشت: من چنین مصاحبه ای انجام نداده ام اما عصبی بودم و صحبتی با دوستانم انجام داده بودم (مبنی بر اینكه) خسته شده ام (چون) هر بازی محرومم می كنند".
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید.
فایل آنرا از اینجا دانلود كنید: video/mp4 video/webm

1398/06/29
13:12:49
5.0 / 5
4165
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری