ركوردهایی كه وریا دارد؛

گزارش مهر از عملكرد بازیكنان استقلال، آبی ها بدون پیروزی در دربی

گزارش مهر از عملكرد بازیكنان استقلال، آبی ها بدون پیروزی در دربی

به گزارش بازی فوتبال تیم فوتبال استقلال در حالی در هفته چهارم باید به مصاف پرسپولیس می رود كه در سه هفته ابتدایی نوزدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر بردی نداشته است.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، آبی پوشان تهران در دیداری حساس از هفته چهارم میزبان سرخ پوشان هستند و استراماچونی در حالی تیمش را آماده این بازی می كند كه در سه دیدار قبلی پیروز نشده است.
استراماچونی در سه دیدار گذشته تركیب های متفاوتی را امتحان كرده و جمعا ۱۹ بازیكن را به عنوان بازیكن فیكس و ذخیره به كار گرفته است. از ۱۹ بازیكنی كه در سه هفته برای آبی پوشان به میدان رفته اند، ۷ بازیكن در هر ۳ بازی حضور داشتند، ۴ بازیكن در هر ۳ بازی در تركیب اصلی قرار گرفتند و تنها ۲ بازیكن در هر ۳ بازی به صورت كامل به كار گرفته شدند.
سید حسین حسینی به همراه وریا غفوری دو بازیكن تغییر ناپذیر تیم استراماچونی در این ۳ دیدار بودند كه با ۲۷۰ دقیقه حضور در میدان، پر كار ترین بازیكن این تیم هستند.
فرشید اسماعیلی و داریوش شجاعیان به همراه حسینی و غفوری جمع ۴ بازیكنی را می سازند كه در هر ۳ دیدار قبلی تیم شان در تركیب اصلی قرار داشتند. این ۴ بازیكن به همراه قائدی، دیاباته و دشتی جمع ۷ بازیكنی را می سازند كه در هر ۳ بازی تیم شان نقش آفرینی كرده اند.
زكی پور، یزدانی، طاهرخانی، دانشگر، غلامی، باقری، كریمی، ریگی، تبریزی، رضاوند، میلیچ و كریمی دیگر شاگردان استراماچونی هستند كه در این ۳ بازی كم و زیاد به میدان رفته اند.
اگر حسینی و غفوری را با ۲۷۰ دقیقه پر كار ترین بازیكنان استقلال در این ۳ هفته بدانیم، مسعود ریگی با ۳۶ دقیقه بازی پایین ترین میزان حضور در میدان را داشته است. كمترین دقیقه حضور در یك بازی هم با تنها ۸ دقیقه در اختیار آرش رضاوند است. این بازیكن در ۸ دقیقه پایانی دیدار تیمش مقابل فولاد به میدان رفت.
در تیم استقلال به جز وریا غفوری هیچ بازیكن دیگری در این فصل بازوبند كاپیتانی را به بازو نبسته است و این بازیكن بطور قطع در دربی هم پیشاپیش دیگر بازیكنان این تیم به میدان خواهد رفت.
استقلالی ها پر كارت ترین تیم لیگ هستند و تابحال ۱۰ كارت زرد و ۲ كارت قرمز گرفته اند. فرشید اسماعیلی با ۳ كارت زرد و یك كارت قرمز خشن ترین بازیكن این تیم است. محمد دانشگر هم با ۲ كارت زرد و یك كارت قرمز، دیاباته با ۲ كارت زرد دیگر بازیكنان پر كارت استقلال هستند.
دیاباته با ۲ كارت زرد به همراه علی كریمی، سید حسین حسینی، علی دشتی و مهدی قائدی دیگر بازیكنان اخطاری آبی پوشان هستند.
اسماعیلی و قائدی بازیكنانی هستند كه در این فصل پای آنها به گل باز شده است و داریوش شجاعیان تنها بازیكنی است كه موفق به ارسال پاس گل شده است.


1398/06/28
13:35:40
5.0 / 5
4416
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری