نكیسا: نگرانی ها درباره علیپور بی خود است، نباید بیرانوند را به راحتی از دست بدهیم

نكیسا: نگرانی ها درباره علیپور بی خود است، نباید بیرانوند را به راحتی از دست بدهیم

به گزارش بازی فوتبال دروازه بان پیشین پرسپولیس و تیم ملی اظهار داشت: پرسپولیس روز گذشته و در بازی با صنعت نفت چیزی نبود كه ما انتظارش را داریم.


نیما نكیسا، دروازه بان پیشین پرسپولیس و تیم ملی ایران در گفت و گو با ایسنا درباره ی بازی دوشنبه شب پرسپولیس و صنعت نفت آبادان اظهار داشت: پرسپولیس بازی را برد اما هنوز بازیكنان ناهماهنگ هستند. البته كه تیم صنعت نفت بازی خوبی از خودش نشان داد و توانست پرسپولیس را اذیت كند، ولی پرسپولیس روز گذشته چیزی نبود كه انتظارش را داریم؛ پرسپولیس همیشه باید حداقل ۲ گل بزند.
او درباره تك گل بازی كه توسط كنعانی زادگان، مدافع ملی پوش پرسپولیس زده شد اظهار داشت: گل پرسپولیس زیبا بود و نمی توان منكر این شد، اما دروازه بان صنعت نفت هم مرتكب اشتباه شد.
نكیسا با بیان این كه ۴ بازی اول فصل را نمی گردد ملاك برای قضاوت تیم قرار اظهار داشت: پرسپولیس به آرامش خوبی رسیده است اما هنوز نمی توان درباره عملكرد آن قضاوتی انجام داد و زود است.
این دروازه بان پیشین پرسپولیس درباره علیپور مهاجم این تیم اظهار داشت: نگرانی ها برای علیپور بی خود است. علیپور بازیكن باهوش و زیركی است و اگر خوب تغذیه شود می تواند هر موقعیتی را به گل تبدیل كند. دیر یا زود علیپور پایش به گلزنی باز می شود.
این پیشكسوت پرسپولیس با بیان این كه رادوشویچ دروازه بان دوم پرسپولیس جایگزین خوبی برای بیرانوند است اظهار داشت: این باید در كشور ما جا بیفتد، كه با هر اشتباه كوچكی نباید سرمایه های خودمان را از دست دهیم. بیرانوند دروازه بان بسیار خوبی است و بازیش برای تیم ملی و پرسپولیس ضروری می باشد. نباید كاری انجام دهیم كه سرمایه های خودمان را به راحتی از دست بدهیم.
منبع:

1398/06/26
14:56:43
5.0 / 5
4184
تگهای خبر: بازی , بازیكن , پرسپولیس , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری