دفتر سخنگوی دولت:

موضع دولت درباره حضور زنان در ورزشگاه ها شفاف است و مغایرتی وجود ندارد

موضع دولت درباره حضور زنان در ورزشگاه ها شفاف است و مغایرتی وجود ندارد

به گزارش بازی فوتبال دفتر سخنگوی دولت وجود هرگونه مغایرت در موضع دولت در مورد حضور زنان در ورزشگاه ها را رد كرد.


به گزارش بازی فوتبال به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت در توضیحات دفتر سخنگو آمده است:
پیرو اعلام موضع دولت درباره حضور زنان در ورزشگاه ها، تیتر برخی رسانه ها بگونه ای است كه گویی موضع سخنگوی دولت با موضع رئیس دفتر رئیس جمهور متفاوت می باشد.
این درحالی است كه سخنگوی دولت ضمن اعلام «موافقت دولت با حضور زنان در ورزشگاه ها» و تاكید بر «آماده بودن زیرساخت های لازم مثل معبر، مكان، سرویس های جداگانه در همه ورزشگاه ها»، اظهار داشت: «توصیه می نماییم كه مردان هم باید ملاحظات اخلاقی را رعایت نمایند تا برخی نگرانی ها رفع شود».
این توصیه، همان نكته ای است كه مورد توجه رئیس دفتر رئیس جمهور هم قرار گرفت و اظهار داشت: «اعتقاد ما این است كه اگر فضای ورزشگاه ها مناسب حضور خانم ها باشد از نظر ما منعی ندارد، اما با فضای فعلی كه طرفداران تیم ها ضد یكدیگر فحش می دهند و درگیری وجود دارد حضور زنان در ورزشگاه به مصلحت نیست... اگر فضا در ورزشگاه اخلاقی و درست باشد از نظر ما حضور زنان در ورزشگاه ها منعی ندارد».
همان گونه كه اعلام موضع سخنگوی دولت و رئیس دفتر رئیس جمهور نشان می دهد، دولت موافق حضور زنان در ورزشگاه هاست و تمام تمهیدات لازم آماده شده است و تنها نگرانی مشترك بیان شده در سخنان هر دو مقام، مربوط به «ملاحظات اخلاقی» و «فضای مناسب ورزشگاه ها برای حضور زنان» است كه برای رفع آن، راهكارهایی مانند صحبت وزیر ورزش با لیدرها برای تلطیف فضای اخلاقی ورزشگاه ها اندیشیده شده و با اجرای این تدابیر، انتظار می رود شاهد حضور زنان در ورزشگاه ها باشیم.1398/06/21
12:42:02
5.0 / 5
4874
تگهای خبر: تیم , سرویس , ورزش , ورزشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری