انتقاد حمید درخشان از شرایط تیم ملی فوتبال

انتقاد حمید درخشان از شرایط تیم ملی فوتبال

به گزارش بازی فوتبال پیشكسوت فوتبال ایران از برگزار نشدن بازی های تداركاتی برای تیم ملی كشورش انتقاد نمود.حمید درخشان در گفت و گو با ایسنا، درباره پیروزی دو برصفر تیم ملی ایران مقابل هنگ كنگ در انتخابی جام جهانی اظهار داشت: خیلی راحت بازی كردیم چون بهتر از حریف بودیم. همه چیز تحت كنترل ما بود. فضا و ابتكار عمل را داشتیم و هر كاری دلمان می خواست انجام دادیم.

بازیكن سابق تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به اینكه هنگ كنگ در اندازه تیم ملی ایران نبود، اضافه كرد: فكر می كنم برتری ما نسبت به هنگ كنگ كامل بود و به هر شكل بهتر بودیم. هنگ كنگ تیمی نبود كه ما را اذیت كند و یك بازی تداركاتی خیلی خوب برای ما بود كه بازیكنان خودمان را ارزیابی نماییم و بتوانیم شناخت بیشتری پیدا نماییم.

وی درباره مشكلات پیش از این بازی و برگزار نشدن بازی تداركاتی و پرداخت نشدن حقوق ویلموتس تصریح كرد: داستان تكراری و همیشگی مشكلات مالی را همچنان در ایران داریم. این اتفاق خیلی بد است. بارها از مشكلات مالی و برگزار نشدن دیدار دوستانه لطمه خوردیم و به آن توجه نمی نماییم.

درخشان تصریح كرد: در مجموع ما بهتر بودیم. البته حریف قدرتمند نبود و نمی توانست ما را اذیت كند. این اتفاق شروع خوبی برای قدم اول در انتخابی جام جهانی بود.

وی به تغییرات ویلموتس در سبك بازی تیم ملی اشاره نمود و اظهار داشت: تغییر و تحولی هم در نوع بازی ما به چشم آمد. یك مقدار تهاجمی كار كردیم و تیم حریف هم بسته كار كرد. اینكه مقابل بازی بسته حریف موفق به زدن دو گل شدیم، اتفاق خوبی است.

درخشان با اشاره به اینكه برگزار نشدن بازی تداركاتی به دلیل مشكلات مالی در دنیا منسوخ شده است، افزود: به نظرم تكرار این اتفاقات خیلی بد است. باید مسائل مالی را حل نماییم. سال ها است كه وارد فوتبال حرفه ای شدیم اما هنوز درگیر نبود پول هستیم. نداشتن بازی تداركاتی منسوخ شده است. صحبت درباره این مسائل تكراری می باشد.

پیشكسوت فوتبال ایران تصریح كرد: نباید انتظار داشته باشیم با این وضعیت قهرمان آسیا شویم. اگر وضع به همین منوال باشد باید به همین جایگاه هم راضی شویم.

وی به اهمیت بازی با عراق و بحرین اشاره نمود و اظهار داشت: هم بازی با بحرین و عراق برای ما مشكل خواهد بود چون تیم های خوبی هستند اما به نظرم حتما باید بازی تداركاتی خوبی را داشته باشیم و به آمادگی كامل برسیم. آرزوی موفقیت برای تیم ملی دارم. ان شاءالله كه در آینده بهتر از این عمل كنند.
1398/06/20
22:39:59
5.0 / 5
4202
تگهای خبر: بازی , بازیكن , پیروزی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری